Tesettür Püsküllü Abiye Elbise Modelleri

  • 09 Nisan 2019
  • 929 kez görüntülendi.

Püskül detayları elbiselerden, tuniklerden sonra kendine abiye elbise modellerinde de yer almaya başlayan bir detay olarak karşımıza çıkmıştır. Doğal olarak bu kıyafetleri tanıtmaya çalışacağız ve tesettür püsküllü abiye elbise modelleri başlığıyla karşınızda olacağız.

Püsküller kıyafetlerde belli bir düzen ve belirli bir ölçü doğrultusunda yan yana gelerek kıyafetlerle bütünleşmiş bir detay olmuştur. Püsküllü tesettür abiye elbise modellerinde de bu durum bundan farksız değildir. Özellikle son dönemlerde yaygınlaşan bu kıyafetler büyük beğeni toplamıştır. Farklı tesettür firmalarının ve modacıların önemli parçaları arasına giren özel günlerde ve özel davetlerde tesettürlü bayanların en büyük ve en önemli destekçilerinden biri olmaya aday bir kıyafettir. Püskül detaylarını tesettür abiye elbise modellerinde birkaç farklı tasarımlarla görüyoruz. Genel olarak göğüs kısımlarında gördüğümüz bu püskül detayları kimiz zaman kollarda kimi zamanda eteklerde görülebilen bir detay olmuştur. Tesettür püsküllü abiye elbise modellerinde püsküllerin ölçüleri ve dizimi kıyafetin modeline ve tasarımına göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Bazen uzun ve aynı ölçüde olan püskül detaylarının göğüs kısmından başlayıp göbek kısmına kadar aynı ölçülerde uzandığına şahit oluyoruz. Bazen yine aynı ölçülerde kısa püskül detaylarını kıyafetlerin üzerinde görüyoruz. Kimi zaman ise kenar kısımlarında kısa bir şekilde başlayıp ortaya doğru daha uzun olan tesettür püsküllü abiye elbise tasarımlarına denk gelebiliyoruz. Genel olarak kıyafetle aynı renk olan püskül detayları kimi zaman kıyafetin rengine göre birkaç ton daha açık olabilirken kimi zaman da birkaç ton daha koyu olabiliyor. Özellikle içerisinde sim detaylarının bulunduğu püskül modelleri de koyu renk tesettür abiye elbise modellerinde sıkça kullanılan bir tasarım olmuştur.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Asimetrik Kesim Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Asimetrik Kesim Tesettür Elbise Modelleri, En Güzel Tesettür Asimetrik Kesim Elbise Modelleri ve En Şık Tesettür Asimetrik Kesim Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:tesettür island kadife elbise modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ