Tesettür Salaş Gömlek Modelleri

  • 26 Ekim 2018
  • 849 kez görüntülendi.

    Rahatlığı ve spor giyimi tercih eden tesettürlü bayanların bu sıralar tercih ettiği yeni bir kıyafet modeli var, buda tesettür salaş giyim modelleridir. Tesettürün birçok alanında tesettür salaş ürünler artık boy göstermektedir. Salaş spor, ucu geniş ve biraz özensiz anlamına gelmektedir, ama bu durum kıyafetlerin özensiz olduğu anlamına gelmez sadece biraz geniş ve rahat olduğu için bu şekilde görülmektedir. Bu yazımızı gömlek modellerini seven ve rahat giyinen bayanların tercih edebileceği bir ürün olan tesettür salaş gömlek modellerine ayırdık.

    normal gömleklere göre biraz daha uzun olarak tasarlanmaktadır. Genel olarak tek renkten oluşan bu gömlek modellerinde son dönemde çizgili modellerin popülerliği artmaya başlamıştır. Daha çok genç tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilen tesettür salaş gömlek modelleri genellikle pantolonlarla kombin yapılmaktadır. Bu pantolonlarda geniş ve rahat modellerden seçilmekte, dar pantolonlar tesettür salaş gömlek modelleriyle çok fazla kullanılmamaktadır; ancak az da olsa eteklerle kombin yapılan modellerde mevcuttur. Rahatlığı seven ve spor görünmek isteyen tesettürlü genç bayanların bu ürünlere yönelimi daha da artacak ve bu tasarımlar ileride önemli bir moda haline gelecek şekilde görünüyor. Tesettür salaş gömlek modellerinde farklı tasarımlar söz konusudur, en çok tercih edilenler düğmeli ve yakalı modellerdir. Koyu renkler bu ürünlerde açık renklere göre daha fazla ön plandadır. Siyah, lacivert, haki ve turuncu bu renklerin başında gelir açık renklerde ise beyaz ve açık mavi renkleri ön plandadır. Tesettür firmaları da bu ürünler üzerinde mesaisini arttırmaya başlamış ve önümüzdeki günlerde daha fazla ürünle karşılaşacağımız tahmin edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Genç Spor Giyim başlıklı makalemizde 2018 Tesettür Genç Spor Giyim, Tesettür Genç Spor Giyim ve Tesettür Genç Spor Giyim Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:salaş gömlek modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ