Tesettür Simli Abiye Elbise Modelleri

  • 10 Haziran 2019
  • 594 kez görüntülendi.

Abiye elbise modelleri havaların ısınmasıyla beraber yavaş yavaş sahnelerde kendine yer edinmeye başlamıştır. Birçok çeşidi ile karşımıza çıkan bu tasarımlardan önemli bir tanesi de tesettür simli abiye elbise modelleridir.

Özel günlerin vazgeçilmez kıyafetlerinden olan abiye elbise modelleri her döneminde farklı tasarımlarla tesettürlü bayanlara hizmet etmektedir. Herkesin tarzına ve zevkine göre farklılık gösteren bu kıyafetlerden bir tanesi de tesettür simli abiye elbise modelleridir. Genel olarak sade modellerde kullanılan sim detayları kıyafetlerin daha net bir şekilde kendini, göstermesini sağlamaktadır. Sade kıyafetlerde sim detaylarının uyumu daha muhteşem olmaktadır. Bazen karşımıza çıkan tasarımlarda sim detayları kıyafetlerde belli bir uyum oluşturarak kıyafetin tamamında yer almaktadır. Bazen de tesettür simli abiye elbise modellerinde sim detayları kıyafetlerde belli bir noktada bulunmaktadır. Değişik desenler verilerek bir uyum yakalamaya çalışılmaktadır. Sim detayları daha çok belli renklerde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle sarı ve gümüş renkler en çok beğenilen ve tercih edilen sim renkleri olmuştur. Tesettür simli abiye elbise modellerinde elbiseler daha çok tek renkten oluşmaktadır. Tek renk olunca sim detayları daha belirgin olmakta ve göze daha hoş gelmektedir. Hem genç tesettürlü bayanların hem de orta yaş tesettürlü bayanların özel davetlerde ve özel ortamlarda tercih edebileceği son dönemlerde daha çok tercih edilmeye başlamıştır. Özel günlerde ne giyeceğim derdine düştüyseniz bu tasarımlara göz atmadan karar vermeyin.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Fırfırlı Tunik Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür Fırfırlı Tunik Modelleri, En Şık Tesettür Fırfırlı Tunik Modelleri ve Fırfırlı Tesettür Tunik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:SİMLİ ELBİSE MODELLERİ,sade şık abiye modelleri tesettür
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ