Tesettür Spor Gömlek Tunik Modelleri

Tesettür Spor Gömlek Tunik Modelleri

Sade Tesettür Kıyafetler

Gün geçtikçe tesettürü hanımlar arasında sade tasarımların etkisi artmaya başlamış durumda. Sade kıyafetler hem rahat etmenizi hem de güzelliğinizi daha fazla ön plana çıkaracağı için sade kıyafetlere olan ilgi oldukça artmıştır. Özellikle genç hanımlar gündelik yaşantıda sade modellere çok fazla ilgi göstermiştir. Spor modellerle beraber tasarımın yapılması bu kıyafetlerin geniş bir kitle tarafından kullanımını arttırmıştır. Genç hanımlar arasında en fazla tercih edilen kıyafetlerden biri, tunik modellerinin önemli bir tasarımı olan tesettür spor tunik modelleridir. Bu sade ve rahat tasarımlardan bir tanesi olmayı başarmış giysilerden biridir.

modellerindeki düğme ve yaka detayları, tunik modellerinin uzun tasarımları ile birleşince son dönemlerin gözde kıyafetlerinden olan ortaya çıkmıştır. Bu kıyafetlerde kullanılan kumaşların ince ve terletmeyen kumaşlar olmasına dikkat edilmiş ve çoğunlukla tek ve açık renkler kullanılmıştır. Bu şekilde özelliklerin kullanılmasındaki amaç bu kıyafetlerin yaz mevsimlerine daha uyumlu olmasıdır. çoğu zaman tek başına kullanılan daha çok kot pantolonlarla kombinlenen; ancak kimi zamanda bol ve geniş kesim keten pantolonlarla kombini yapılan kıyafet çeşitleridir. Bununla beraber bazen modelleri bulunan de söz konusudur, burada da desenlerde aşırıya kaçılmamış ve kıyafeti sade ve gündelik gösterecek ekose, çizgi tarzı desenlere yer verilmiştir.

    Tesettür spor tunik modelleri kombin yapılırken spor ayakkabı ve sırt çantalarından daha çok yararlanılmıştır. 18 – 25 yaş arası genç hanımlar arasında popüler olan bu kıyafet, yeni dönemde daha geniş yaş aralığına da hitap edecek gibi duruyor. Bu kıyafetlerde ayrıca kesimlere oldukça dikkat edilmiş ve içinde rahat hareket edebileceğiniz tarzda geniş kesimler kullanılmıştır. Çok az sayıda detayın kullanıldığı tesettür spor tunik modellerinde omuz kısımlarında bulunan fırfır detayları ile beraber cep detayları en fazla yakışan detaylar olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?