Tesettür Süet Etek Modelleri

  • 12 Nisan 2019
  • 532 kez görüntülendi.

Bir dönemin önemli modası olan tesettür etek modelleri son dönemlerde eski ihtişamını yeniden kazanmaya başladı ve daha sık tercih edilir bir ürün haline geldi. Bu durumda moda tasarımcılarının etek modelleri üzerinde daha çok durmalarını ve yeni tasarımlarla karşımıza çıkmasını sağlamıştır. Bu tasarımlardan biri de tesettürlü bayanlar tarafından büyük beğeni kazanan şık ve zarif bir görüntüsü olan tesettür süet etek modelleridir.

Süet bir tür deri anlamına gelmektedir. Tesettür süet etek modellerinde etek kısmının iç yüzü düzgün bir şekilde dış yüzünde ise tüylü bir hava estirmektedir. Yapısı itibariyle özellikle genç tesettürlü bayanların büyük bir ilgisini çekmiştir. Tesettür süet etek modellerini okul ortamında, arkadaş ortamında ve ev ortamında çok rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Daha çok geni bir şekilde tasarlanmaktadır . Bunun yanında özellikle farklı detaylar ve farklı tasarımlar eklenerek şık görüntüler oluşturmaktadır. Başlıca tesettür süet etek modellerine eklenen tasarımları düğmeli, fırfırlı, kemerli, dantelli, asimetrik, kuşaklı modeller olarak sıralayabiliriz. Bunun yanında pileli ve yüksek bel modellerde tesettür süet etek modellerinde önemli bir yere sahip olan tasarımlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Tesettür süet etek modelleri genel olarak tek renkten oluşmaktadır ve bu renkler sınırlı sayıdadır. Bu renkler kahverenginin tonları, bordo ve tonları, lacivert ve siyah gibi renklerdir. Öteki renklerden de az sayıda tasarımların olduğuna şahit olduk. Tesettür süet etek kombinlerinde eteğin üst Tarafında tercih edilen renklerinde çoğunlukla açık renkler olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle beyaz renkte bir üst giysisi tesettür süet etek modelleriyle en çok uyum sağlayan renklerin başındadır.

Bir önceki yazımız olan Dökümlü Tesettür Modelleri başlıklı makalemizde Dökümlü Tesettür Modelleri, En Güzel Dökümlü Tesettür Modelleri ve En Şık Dökümlü Tesettür Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ