Tesettür Süet Trençkot Modelleri

Tesettür Süet Trençkot Modelleri

Trençkot

Genç hanımlar normal kıyafetlerde olduğu gibi dış giyim ürünlerinde de spor tasarımlara ağırlık vermektedir. Bu yüzden dış giyim ürünleri tercih ederken de spor tasarımlar ilk sıralarda yer almaktadır. Trençkotlarda özellikle havanın soğuk ve yağışlı olduğu günlerde tercih edilen bir dış giysisidir. Spor modelleri olması trençkotlara ilgiyi arttırmış. Önümüzdeki yağışlı günlerde de tesettürlü hanımlar tarafından kullanılacak olan bu dış giyim ürünlerinde kullanılan kumaşlar tercih edilme sebeplerinden biri olmuştur. süet de bu dış giyim ürünleri arasında en çok tercih edilen kumaş çeşitlerinden biri olmayı başarmış ve genç hanımların ilgisini çekmiştir.

Süet

Genelde belli renklerin kullanıldığı süet hem yapısı hem de kullanılan süet kumaşların etkisiyle sizleri sıcak tutacak dış giyim ürünlerinden bir tanesi olmuştur. Taba, pudra, gri, kiremit ve krem rengi tasarımlarıyla ilgi çeken bu dış giyim ürünler daha çok genç tesettürlü hanımlar arasında tercih edilen bir kıyafettir. Spor tasarım olması ve spor kıyafetlerle kombininin güzel olması genç hanımlar arasında popüler olmasına etki eden sebeplerdir. Genel olarak kuşaklı ve düğmeli modellerin ilgi gördüğü süet trençkot modellerinde spor tasarımlar önü açık şekilde yakalı olan modelleridir. Bununla beraber kuşak ve kemer detaylarıyla kullanılan modeller genç hanımların tarzını yansıtan tasarımlar olmuştur. Bu detayların yanında süet trençkot modellerinde en çok kullanılan detaylar cep detayları olmuştur.

Birçok trençkotta olduğu gibi süet modellerde de cep detaylarına ilgi oldukça fazladır. Çoğunlukla kot pantolon ve body tarzı kıyafetlerle kombin yapılan bu kıyafetler günlük yaşantının bir parçası olmuş ve tesettürlü hanımların dışarı çıkarken vazgeçilmez kıyafetlerinden biri olmuştur. Çizme ve kısa bot tarzı ayakkabılarla uyumu harika olan bu trençkot modellerinin yeni sezon tasarımları da yoğun ilgi görmektedir. Tesettür süet trençkot modellerinde fiyat aralığında oldukça geniş olmuş ve kıyafetin modası ve kalitesi fiyatının belirlenmesini sağlayan etkenler olmuştur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?