Tesettür Taşlı Elbise Modelleri

  • 09 Nisan 2019
  • 447 kez görüntülendi.

Her tesettürlü bayan kıyafet tercihinde bulunurken hem tesettüre uygun olmasını hem de şık olmasını ister. İster elbise modelleri olsun ister tunik modelleri olsun, isterse de abiye modelleri olsun durum aynıdır. Bu kıyafetlerin şıklık kazanması içinde detaylar bazen ön plan çıkmaktadır. Bu detaylardan biri de taş detayları ve bu kıyafetlerden biri de taşlı tesettür elbise modelleridir.

Tesettür elbise modellerini sadelikten kurtarabilecek ve kıyafete ayrı bir hava katabilecek özelliktedir taş detayları. Tesettür taşlı elbise modellerinde taş işlemeler genel olarak parlak ve gümüş renginde olsa da kimi zaman istek doğrultusunda mat ve koyu renkler kullanılabilmektedir. Çok fazla piyasalarda yer bulmasa da kendine, önümüzdeki günlerde daha popüler olabileceği kanaatindeyiz. Tesettür taşlı elbise modellerinde taş detayları kimi zaman belli bir düzen doğrultusunda farklı bölgelere işlenmekte ve kimi zaman da bir şekil verilerek kıyafetin bir noktasına işlenmektedir. Daha çok göğüs ve kol bölgelerinde taş detaylarını olduğu tesettür taşlı elbise modellerine denk gelmekteyiz; ancak kimi zaman elbiselerin etek kısımlarında da bu detaylara rastlayabiliyoruz. Taşların renginden ve parlaklığından dolayı daha çok koyu renk tesettür elbise modellerinden tasarlanmaktadır bu kıyafetler ve daha çok tek renkten oluşmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Püsküllü Abiye Elbise Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür Püsküllü Abiye Elbise Modelleri, En Şık Tesettür Püsküllü Abiye Elbise Modelleri ve Püsküllü Tesettür Abiye Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ