Tesettür Tül Abiye Elbise Modelleri

  • 22 Nisan 2019
  • 768 kez görüntülendi.

Tüllerin geçmişten itibaren hayatımızda her zaman önemli bir yeri olmuştur. Perdelerde olduğu kadar kadın giyiminde de çokça rastladığımız bir kumaştır. Tesettür giyimin birçok alanında karşılaştığımız tül detaylarının dahil olduğu bir kıyafet modeli de tesettür tül abiye elbise modelleridir.

Kıyafetlere güzel ve zarif bir hava katan tül detayları abiye elbise modelleriyle birleşince büyük bir başarı sağlamıştır. Özel günlerinizde sizlere yardımcı olabilecek bir tasarım olarak karşımıza çıkmıştır tesettür . Abiye elbise modelinin tasarımına göre farklı miktarlarda ve farklı tasarımlarda tül detayları kullanılmaktadır. Kimi zaman bir pelerin olarak karşımıza çıkmakta olan tül detayları kimi zaman etek kısmına eklenmiş bir parça, kimi zaman da ek bir tasarım olarak kıyafetin belli noktalarıyla bütünleşmeye çalışmıştır. En özel günler için tercih edebileceğiniz tesettür tül abiye elbise modellerinde kimi zaman da tüllere dantel eklemeleri yaparak kıyafetin daha fazla öne çıkması sağlanmıştır. Moda tasarımcılarının büyük mesai harcadığı hem genç tesettürlü bayanlara hem de orta yaş tesettürlü bayanlara hitap edecek tarzda olmuştur. Daha çok kıyafetin ana rengiyle aynı olan bir renkten tül detayı eklenmektedir tesettür tül abiye elbise modellerine. Kimi zamanda açık renkte olan bir kıyafete siyah renk bir tül eklenerek kıyafet tasarlanmaya çalışılmıştır. Tesettür tül abiye elbise modellerinde açık renklerin hakimiyetini daha çok görmekteyiz. Açık renklerde tül detaylarının daha şık durduğu da bir gerçektir. Örnek olarak krem, pudra, açık mavi renklerini verebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Özel Gün Kıyafetleri başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür Özel Gün Kıyafetleri, En Şık Tesettür Özel Gün Kıyafetleri ve Özel Gün Tesettür Kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ