Tesettür Uzun Etek Kombinleri

  • 05 Mart 2019
  • 875 kez görüntülendi.

Yine kombin örneklerini vermeye devam ettiğimiz bir yazımızla siz değerli moda tesettür evi okuyucuları ile beraber olmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda tesettür uzun etek kombinlerinden bahsedip örneklerle yazımızı pekiştirmeye ve sizlere faydalı olmaya çalışacağız.

Tesettür uzun etek derken yüksek bel etek modelleriyle karıştırmamak lazım. Yüksek bel etek modelleri göğüs kısmının hemen altından başlarken uzun etek modelleri bel kısmının az üzerinden başlamaktadır. Bununla beraber uzun etek modellenin ayak kısmının veya arka kısmın daha uzun olması gerekmektedir. Gerek kalem etek modelleriyle gerek pileli etek modelleri ile gerekse de kloş etek modelleriyle oluşturabilirsiniz. Tesettür uzun etek kombinini birkaç başlık altında toplayabiliriz. Bunlardan biri özel günler için kullanılan kombinler, biri dışarı çıkarken, misafirliğe giderken veya bir arkada ortamında kullanılan kombinler, bir diğeri ise ev içerisinde, günlük hayatta kullanılan kombinler olmaktadır. İlk örneğimizde günlük hayatta kullanabileceğimiz tesettür uzun etek kombini örneği sunacağız. Bu kombinde siyah uzun etek modeliyle beraber beyaz renk bir bluz ve yine siyah renk bir eşarp veya şalla günlük hayatta kullanabileceğiniz şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Bir diğerinde dışarı çıkarken veya arkadaş ortamında kullanabileceğiniz tesettür uzun etek kombininden bahsedeceğiz. Bu kombinde beyaz renkli, geniş pileleri olan, içerisinde ufak mavi renkli çiçek motifleri bulunan bir uzun etek ile beraber mavi renkte bir gömlekle kombininize başlayabilirsiniz, krem rengi bir eşarp ile beraber aynı renkte bir topuklu ayakkabı veya babet ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Sonraki kombinimiz özel günler ve davetler için tercih edebileceğiniz bir tesettür uzun etek kombini olacaktır. Koyu kırmızı, bordoya kaçan bir renk arkası uzun, ipek etek ile beraber siyah renkli, kolye aksesuarlı bir gömlekle etek renginde bir eşarbı ekleyebilirsiniz, siyah, süet topuklu bir ayakkabı ile beraber siyah bir kol çantasıyla kombininizi tamamlayabilirsiniz. Son örneğimiz yine özel bir tesettür uzun etek kombininden olacaktır. Bu kombinimizde fuşya rengi, boydan güpürlü bir tesettür uzun etek modeliyle beraber beyaz aksesuarlı bir gömlek ekleyebilirsiniz. Buna ek olarak fuşya renk ipek bir eşarp ile kombininize devam edip siyah bir topuklu ayakkabı ve siyah bir çantayla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Dantelli Kalem Etek Modelleri başlıklı makalemizde Dantelli Kalem Etek Modelleri, En Güzel Tesettür Dantelli Kalem Etek Modelleri ve En Şık Tesettür Dantelli Kalem Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ