Tesettür Volanlı Elbise Modelleri

Tesettür Volanlı Elbise Modelleri

kıyafetler, tarz olduğu kadar modern görümü olan kıyafetlerdir. Birçok çeşidi ile tesettürlü hanımların kullanımına sunulan kıyafetler arasında önemli tasarımlar yer almaktadır. Tesettür kıyafetler arasında revaçta olan modellerin başında elbise tasarımları gelmektedir. Farklı tarzların farklı tasarımlarla birleştiği elbise modelleri, tesettürlü hanımların her zaman ilgisini çekmeyi başarmış ve dolabını süsleyen en önemli kıyafetlerin başında gelmektedir. Elbise modelleri de kendi içerisinde farklı tarzlarla ve farklı modellerle ön plana çıkmayı başarmıştır. Bunlardan bir tanesi de volanlı elbise modelleridir. Son dönemlerin modern tasarımları arasında yerini alan bu kıyafetler pazarının öncü tarzlarından biri olmaya hazırlanıyor.

volanlı elbise modellerini öğrenmeden önce volanın ne demek olduğuna bir göz atalım. Volan, giysilerin etek ucu veya kol gibi yerlerine verev kesilmiş kumaştan yapılan bir süstür. Yani bir nevi kıyafete eklenen bir detay ve kıyafet olduğundan farklı gösteren bir unsur olmuştur. volanlı elbise modellerinde volan detaylar çoğunlukla etek kısımlarında karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında kol kısımlarında da görülen modelleri bulunmaktadır. Ancak etek kısımlarında gördüğümüz tasarımlar daha göze çarpmakta ve daha zarif bir görüntü sergilemektedir. Bu yüzden etek kısımlarında volan olan giysilerin daha fazla öne çıktığına şahit oluyoruz.

Özel Elbise

volanlı elbise modelleri daha çok tek renkten oluşan kıyafetlerdir. Çoğu tasarımı özel sayılabilecek şekilde hazırlanmaktadır. Bu yüzden özel günlere uyumlu volanlı elbise modellerinin sayısı daha fazladır. Özellikle volan kısımlarında yapılan süslemeler, elbiselere zarif ve şık bir görüntü katmaktadır. Bununla beraber bu kıyafetlerde detayların daha derli toplu görünmesi ve daha zarif bir görüntü sergilemesi için kemerler kullanılmaya çalışılmıştır. Kemerlerin yanında özellikle kolye gibi aksesuarlar, bu tarz kıyafetlere yakışan ve kıyafetleri daha şık gösteren aksesuarlar olmuştur. Genel olarak düz renk eşarp ve şallarla kombini yapılan bu kıyafetler yeni sezonun önce kıyafet tasarımları arasında yerini alacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?