Yeni Nesil Uzun Gömlek Modelleri

Yeni Nesil Uzun Gömlek Modelleri

Tesettürde tasarımlar her sezonda farklılık gösterilmektedir. Aynı kıyafet modeli her sezonda üzerine yeni detaylar eklenerek farklı tasarımlar olarak hazırlanmaktadır. Farklı modeller ve farklı tasarımlar bir döneme damga vurabilmektedir. Yeni nesil tesettür tarzı da farklılıklar gösterebilmektedir. Bunlardan biride yeni nesil uzun modelleridir.

Gömlekler, tesettürlü hanımların hayatında uzun süredir yer almış ve değişkenlik göstererek farklı tasarımlarla adından söz ettirmiştir. Kimi zaman ev içerisinde giyebileceğiniz bir model bulanabilirken kimi modelleri dışarı çıkarken kimi modelleri de özel davetlerde kullanabilirsiniz. Özel tasarımlar ve özel ortamlara uyumlu modeller daha çok kısa gömlekler olarak hazırlanmaktadır. Ama uzun modelleri ise daha çok sokak modası dediğimiz, dışarı çıkarken giyilebilen tasarımlardır.

Yeni Nesil Genç

dışarı çıkarken özellikle genç hanımlar arasında en çok tercih edilen kıyafetlerden biridir. Şık olduğu kadar rahat tasarımlar olduğu için gençler arasında popüler olmayı başarmış bir kıyafettir. Bu tasarımlar birçok kıyafetle özel kombin yapmak için ideal bir kombindir. Yaz aylarında tek başına kullanılabilecek modeller olurken kış aylarında dış giyim modelleri ile beraber kombinlenebilmektedir. Farklı boyutlarda olabilmektedir yeni nesil . Bazen diz kapağının üstüne gelen modeller olurken bazı modeller nerdeyse ayak bileklerine kadar uzanmaktadır. Özellikle kemerlerle şık bir uyum oluşturduğu için bu aksesuar çok fazla tercih edilmektedir bu kıyafetlerde.

İki farklı şekilde kullanımı mümkündür tesettür uzun modellerinin. Bazıları düğmeleri kapatılarak kullanılırken bazıları bir body ile beraber kombin yapılmakta ve önü açık kullanılmaktadır. Özellikle oduncu gömleği dediğimiz ve daha çok kış aylarında tercih edilen modeller buna örnek olabilmektedir. Klasik modellerinin yanında spor modellerde çok fazla tercih edilen tasarımlardır. Spor modeller yaş olarak daha küçük hanımlar tarafından kullanılsa da klasik modelleri tercih eden hanımların yaş aralığı daha geniş olabilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?