Yırtmaçlı Tesettür Takım Modelleri

Yırtmaçlı Tesettür Takım Modelleri

    Takım modelleri tesettür dünyasının son dönemlerde en önemli ve en zarif kıyafetlerinden biri olmuştur. Gerek gençler arasında gerekse de uzun süredir yetişkinler arasında popüler olmuş kıyafetler arasında yer almıştır. Bu durumda tesettür takım modellerinin her dönemde yeni tasarımlarla karşımıza çıkmasına imkan sağlamıştır. Her zevkin ve her tarzın farklı kıyafetlerinin bulunduğu tesettür takım modelleri önümüzdeki yıllarda daha da önce çıkacak gibi duruyor. Öne çıkacak bu tasarımlar dan biri de olacak gibi. Birçok tesettürlü hanım tarafından beğenilen bu tasarımlara hep birlikte göz atalım dilerseniz.

daha çok özel tasarımlar şeklinde karşılaştığımız modellerdir. Bazen ikili bazen de üçlü takım seklinde tasarımı yapılan bu kıyafetler geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Yırtmaç kısımları daha çok tunik kısımlarında yer almaktadır. Bunun yanında bazen hırka bazen yelek bazen de ceket kısımlarında yırtmaçlar görülmektedir. Yırtmaçlar kıyafete göre farklı boyutlarda olabilmektedir. Daha çok kıyafetin iki tarafında aynı şekilde yırtmaçlar kullanılmaktadır. Tabi bunun yanında tek taraflı yırtmaçların olduğu modellerde vardır. Bu detaylar kıyafetlere özel bir görsel katarken sadelikten de kurtarmaktadır. Takım olduğu için alt tarafta da kıyafet olmamasından dolayı vücut hatlarını çok belli etmemektedir.

Birçok tesettür firması ile ilgili önemli tasarımlar piyasaya sürmüştür. Her yaşa hitap edebilecek farklı tarzda yırtmaçlı tesettür takım modellerinin bulunması bu kıyafetlerin daha çok kişi tarafından beğenilmesini kolaylaştırmıştır. Farklı kumaşlar kullanılarak hazırlanan modelleri de bulunmaktadır. Bazen spor bazen de klasik üretimi yapılmaktadır. Yeni sezonda da farklı bizleri beklerken kıyafet seçiminde kaliteye önem vermelisiniz. Özellikle tek renk ürünlerde daha yaygın olan bu detay farklı tarzlar arayan hanımların da ilgisini çekmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?