Zincirli Tesettür Abiye Elbise Modelleri

  • 27 Mart 2019
  • 818 kez görüntülendi.

Her tesettürlü bayanın özel günler için kullanmak istediği tesettür abiye elbise modelleri bulunmaktadır. Kimisi taşlı modeller, kimisi inci detaylı modeller, kimi dantelli, kimisi de tüllü modeller tercih etmektedir. Bunlardan bir tanesi de hem sadeliğin zarafeti hem de zincirlerin asaletiyle bütünleşen tesettür zincirli abiye elbise modelleridir.

Özel tasarımlar olarak karşımıza çıkan hemen hemen her kesimden tesettürlü bayanın beğenisini kazanan modellerdir. Genel olarak sade bir şekilde tasarlanan tesettür zincirli abiye elbise modellerine farklı boyutlarda, farklı şekillerde ve farklı tasarımlarda zincirler eklenerek kıyafetler sunulmaktadır. Bazı kıyafet modellerinde zincir detayları tek parçadan oluşurken bazılarında birkaç parçadan bazılarında ise çok sayıda zincir detayından oluşmaktadır. Zincirli tesettür abiye elbise modellerinin bazı tasarımlarında zincirler omuzlardan sarkarak oluşturulurken bazılarında göğüs kısımlarından sarkarak oluşturulur bazılarında ise göğüs kısımlarında boydan boya birleştirilerek zincir detayları oluşturulur. Aksesuar olarak abiye elbise modellerine en çok yakışan parçalardan biridir zincir detayları. Özellikle bazı tasarımcıların düzenlediği bu modeller her kesimin beğenisini kazanmış durumdadır. Daha çok koyu renklerde tercih edilen tesettür zincirli abiye elbise modellerinin en çok tercih edilen renkleri siyah, lacivert, mürdüm renkleridir. Bu renklerin seçilmesinin başlıca nedeni zincir aksesuarlarının bu kıyafetlerde kendini daha net bir şekilde hissettirmesidir. Sizin için önemli bir davette ne giyeceğim derdine düştüyseniz mutlaka zincirli abiye elbise modellerini incelemelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür İspanyol Paça Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür İspanyol Paça Pantolon Modelleri, En Şık Tesettür İspanyol Paça Pantolon Modelleri ve İspanyol Paça Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ