Tesettür Pileli Etek Modası

Tesettür Pileli Etek Modası

Sayısızca modelleri arasından sıyrılan modelleri, giyimin en önemli tasarımlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Etek modellerini sadelikten kurtaran detayları, adeta yeni ve farklı bir tasarımmış gibi sunulmaya imkan sağlamaktadır. Hemen hemen her yaş kesiminden tesettürlü hanımın tercihleri arasında yerini alan pileli etek modelleri, kalitesine ve sezonuna göre farklı fiyat alternatiflerine sahip bir modeldir.

Bir süsleme çşidi olan pile, kumaşların üst üste gelerek katlanması şeklinde oluşturulmuştur. Belli ölçülerle yapılan bu katlama işleminde makinalar kullanılarak kıyafetin kalıp tutması sağlanmaktadır. Birçok tesettür kıyafet çeşidinde gördüğümüz bu detayların en çok kullanıldığı kıyafetlerin başında etek modelleri gelmektedir.

En Güzel Pileli Etek Modelleri

modası, son dönemlerde özellikle genç tesettürlü hanımların etek modası arasında önemli bir paya sahip olmuştur. Tasarımına göre hem günlük hayatta kullanılabilecek modelleri hem de özel günlerde tercih edilebilecek seçenekleri bulunmaktadır. Her etek modelinde farklı ölçülerde karşımıza çıkmaktadır. Kimi zaman modeller şeklinde rastladığımız tesettür pileli etek modelleri, çoğu zaman tek renk model şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Daha çok uzun eteklerde gördüğümü bu detaylar, kıyafeti bazen spor bir görüntüye çevirse de çoğunlukla klasik giyime daha uygun modellerdir.

Pileli Etek Modellerinde Renk Cümbüşü

Son dönemlerde tesettür pileli etek modellerinde renk seçeneği oldukça fazla olmuştur. Aklınıza gelebilecek birçok farklı renkte bu modeller üretilmeye başlanmıştır. Dikkat çeken bir değişim ise bu eteklerin son zamanlarda parlak kumaşlarda daha fazla kullanılmaya başlamasıdır. Hem ana renkler hem de ara renklerde kullanılan pileli etek modellerinde tehlikeli bir nokta da bizleri beklemektedir. Uyumlu ve aykırı birçok rengi bulunduğu için kombin yapmak büyük tehlikeye giriyor. Eteğin rengiyle üstüne giyeceğiniz kıyafetin kombinini çok güzel ayarlayamazsanız, ortaya hiçte hoş olmayan bir kombin çıkabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?