Tesettür Giyimde Kimono Şıklığı

Tesettür Giyimde Kimono Şıklığı

Orta doğunun tarzını yansıtan giyimde tasarımları, yeni sezonda da iddialı ürünlerinden bir tanesi olmayı hedefliyor. Modern dokunuşu, estetik tasarımı ve göz alıcı desenlerin yer aldığı tesettür , yaz aylarının gelmesiyle beraber daha fazla ön plana çıkmaya hazırlanıyor. Kullanılan ince kumaşlar ile beraber desenlerin yaz aylarıyla bütünleşmesi, kimono modellerine ilgiyi oldukça artıracaktır. Renkli detayların yer aldığı bu kıyafetler, hem klasik kesime hem de spor tasarımlara yatkın modellerdir. Söz konusu kıyafetlerin yeni sezon tasarımları da yavaş yavaş piyasalarda yerini almaya başlarken fiyatları da belli olmaya başladı.

Kimono Modelleri

Yaz aylarında dış giyim ürünleri tercihinde tesettürlü hanımların öncelikli tercihleri arasında ince ve rahat kıyafetler gelmektedir. Tesettür giyimde kimono modelleri de yaz aylarının vazgeçilmez tasarımları olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. İnce yapısıyla hem sizi rahat hissettirecek hem de yaz aylarının bunaltan sıcaklığı karşısında rahatsız olmamanıza imkan sağlayacak. Bununla beraber üzerinde bulunan canlı ve neşeli desenler, gününüzün daha canlı ve ğlenceli geçmesine imkan sağlayacak.

Tesettür giyimde kimono modellerinde desenler farklılık gösterebiliyor. Desenli kimono modellerinde en çok karşımıza çıkan desenler ise çiçek ve yaprak motifi yer alan desenlerdir. Kıyafetin tamamında bu desenler kendine yer bulmuştur. Yapı olarak önü açık olan bu kıyafetler, kuşak yardımıyla önü kapanacak hale getiriliyor. Farklı uzunlukta tasarlanan kimono modellerinin bazı tasarımları uzun olurken bazı tasarımları ise diz seviyesine kadar gelmektedir.

Modellerinde Renkler

Renk seçeneği olarak oldukça fazla alternatifi bulunan kimono modellerinde en çok tercih edilen renkler açık renklerdir. Özellikle beyaz ve krem gibi renkler, bu tasarımlarda öne çıkmayı başarmıştır. Bununla beraber kullanılan desenlerdeki renklerde oldukça çeşitlilik gösteriyor. Bazen iki renkle hazırlanan desenler bazen çok fazla değişik rengin kullanılmasıyla da hazırlanıyor. Ancak kullanılan desenlerde de dikkat çeken bir özellik, renklerin canlı olmasıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?