Tesettür Giyimde Ferace Rüzgarı

Tesettür Giyimde Ferace Rüzgarı

giyimde ferace rüzgarı hız kesmeden esmeye devam ediyor. Dış giyimin favori kıyafetlerinden olan , günden güne hitap ettiği kullanıcı kitlesini genişletmeye devam ediyor. Tesettürün amacına en uygun olan ürünlerinden bir tanesi olan feracelerin yazlık ve kışlık versiyonları olsa da daha çok yazlık tasarımların ilgi gördüğüne şahit oluyoruz. Özellikle yaz aylarında ince ve terletmeyecek bir dış giyim ürünü arayan tesettürlü hanımlar arasında tesettür ferace modellerinin çok fazla ilgi gördüğüne şahit oluyoruz. Belli kalıplara bağlı olarak bir doğrultuda tasarlanan tesettür giyimde ferace modelleri, daha çok uzun ve geniş kesimlerin tercih edildiği bir dış giyim kıyafetidir.

En Güzel Tesettür Ferace Modelleri

Tesettür giyimde feracelerin yeri yadsınamaz. Gençler, orta yaş ve yetişkin hanımların tercihleri arasında yerini alan feraceler, daha çok klasik giyime has dış giyim ürünleridir. En güzel tesettür ferace modelleri arasında ise ufak çaplı detayların kullanıldığı modeller gelmektedir. Genel olarak nakışlar, bu feracelerle bütünleşmiş ve feracelere farklı bir atmosfer kazandıran detaylar olmuştur.

Nakışların yanında ilgi gören diğer detaylar ise kuşak ve kemer detaylarıdır. Özellikle bel kısmı çok geniş olan modellerde hem güzel bir aksesuar olması hem de feracelerin daha derli toplu görünmesi için eklenen detaylar olmuştur. Çoğu modelinde fermuarlar kullanılsa da bazı feraceler de düğme detayları ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Fermuarlar kimi zaman feraceleri boydan boya kaplarken kimi zaman da belli bir noktada kesilmektedir.

Feracelerde Renk Detayları

Tesettür ferace modellerinde renk seçeneği oldukça fazladır. Ama genel görüş, koyu renklerin bu kıyafetlere daha fazlaya yakıştığıdır. Bu yüzden bu tasarımlarda koyu renklerin hakimiyetine şahit olmaktayız. Tercih edilen renklerin başında siyah gelmektedir. Siyahla beraber lacivert ve yeşilin tonları en çok tercih edilen renkler olmuştur.

Ancak bu demek olmuyor ki feracelerin tamamı koyu renklerde üretiliyor. Yukarıda ki renklerin dışında birçok farklı renkte de ferace tasarımı söz konusu olmuştur. Haki, krem, bej, lila ve birçok renkte farklı tesettür ferace tasarımları satışa sunuluyor. Koyu renklerden sonra özellikle ara renkler tercih edilmektedir. Açık renk ferace modeline çok fazla rastlamıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?