Balon Kol Tesettür Gömlek Modelleri

  • 23 Eylül 2019
  • 252 kez görüntülendi.

Gün geçmiyor ki yeni tasarımlar tesettür kıyafet modellerinde kendine yer bulmasın. Modanın genişlemesi ve yeni arayışlar sonucunda tesettür kıyafetlere yeni detaylar eklenmeye başlamış ve modern olduğu kadar şık tasarımlarda ortaya çıkmıştır. Gerek elbise modellerinde gerek abiye modellerinde gerekli dış giyim modellerinde de durum bu şekildedir. Bizde bu yazımızda sizlere bu şık kıyafetlerden biri olan balon kol tesettür gömlek modellerini anlatmayı uygun gördük.

Gömlekler tesettürlü bayanların yıllardan beri vazgeçemediği gerek gündelik hayatında gerekse de özel davetlerde ve özel günlerde kullandığı ve çok fazla tercih ettiği kıyafetler olmuştur. de son dönemlerin gömlek modasında revaçta olan bir tasarım olmuştur. Bu gömleklerin bu şekilde adlandırılmasının nedeni, kol kısımlarının balon şeklinde şişkin olması ve bu şekilde tasarlanmasıdır. Balon kol tesettür gömlek modelleri belli birkaç tasarım şeklinde piyasaya sunulmaktadır. Omuzlardan başlayıp bileklere kadar balon şeklinde şişkin olan kol modellerinin yanında dirseklerden başlayıp bileklere kadar uzanan modellerde bulunaktadır. Bununla beraber bilek kısımlarının manşetli olduğu modellerin yanında birde bileklerin lastikli olduğu tasarımlar söz konusu olmuştur. Balon kol tesettür gömlek modelleri özellikle etek giyinmeyi seven ve eteklerle kombin yapmaktan hoşlanan bayanların tercih ettiği tasarımlardandır. Etekle beraber harika uyum sağlayan balon kol tesettür gömlek modellerinin hem genç hanımlara hem de orta yaş hanımlara hitap ettiği modeller söz konusudur. Hem açık renklerde hem de koyu renklerde tasarımı bulunan bu gömlek modellerinde özellikle açık renkler tercih edilen renkler olmuştur. Daha çok yaz mevsiminin kıyafetlerinden olan balon kol gömlek modellerinde özellikle beyaz, pudra, krem ve buz mavisi renkler tercih edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Armine Takım Modelleri başlıklı makalemizde Armine 2'li Takım Modelleri, Armine 3'lü Takım Modelleri ve Armine Takım Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ