Bol Kesim Tesettür Pantolon

Bol Kesim Tesettür Pantolon

İlk çıktığı dönemlerde daha çok genç tesettürlü hanımlar arasında popüler olan pantolon modelleri gün geçtikç her yaştan hanım tarafından kullanıldı. Gerek genç gerek orta yaş gerekse de yetişkin hanımların pantolonlara ilgisi gün geçtikçe artmaya başladı. Birçok modelle karşımıza çıkan pantolonların en çok tercih edilen modeli bol modellerdir. Vücut hatlarını çok fazla belli etmemesi için bol modellere ilgi daha fazladır. Pantolonların kullanımı ile ilgili çeşitli görüşler olsa da günümüzde çok fazla kullanılan ürünlerdir.

Genellikle bir destekleyici kıyafetle tercih edilse de kimi zaman tesettürlü hanımlar bunu tek başına kullanabiliyor. Ancak daha çok bir ürünü veya tarzı uzun kıyafetle beraber kullanılan bir modeldir. Bu şekilde hem tesettüre uygunluğu hem de şık bir kombin parçası için daha uygun olduğu düşünülmektedir. modelleri hem yaz hem de kış aylarında tercih edilen kıyafetlerdir. Birçok farklı kumaşla üretimi yapılan tasarımlardan biridir. Özellikle genç modasına daha yatkın bir tarz olması bu tasarımların gençler arasında daha popüler olmasını hızlandırmıştır. Birçok genç tesettürlü hanımın pantolon tercihinde ilk sırada yerini almıştır.

Bol tesettür pantolonlar birkaç farklı tasarım şeklinde dikilmekte ve piyasada yerini almaktadır. En çok tercih edilen modellerin başında paça kısımları bol olan modeller gelmektedir. Tabi bunların genişlemesi paça kısımlarından itibaren değil de daha çok dizlerden itibaren başlamaktadır. Diğer bir model ise belden itibaren genişleyen modellerdir. Bu modeller paçalara kadar aynı doğrultuda genişlemektedir. Çoğu modeli günlük hayatta kullanılan tasarımlar olsa da bazı modelleri özel parçalar şeklinde üretilmektedir.

Özel olarak üretilen bol kesim tesettür pantolonları daha çok şeklinde görmekteyiz. Genelde bir tunik ve bir pantolon şeklinde hazırlanan modeller şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Tabi bazı takım modellerinde üçlü ve dörtlü tasarımlarda da bu pantolonları görebiliyoruz.

Hemen hemen her renkte üretimi olan modeller olsa da özellikle koyu renkli modeller daha fazla tercih edilmektedir. En çok tercih edilen renk siyahtır. Takım modelleriyle hazırlanan modeller kimi zaman tunik ile aynı renkten üretilse de kimi zamanda siyah olarak üretilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?