Çiçekli Tesettür Ferace Modelleri

  • 26 Eylül 2019
  • 229 kez görüntülendi.

Çiçek motifleri hanımlar için bir kıyafete yakışabilecek en güzel detaydır. Diğer tüm kıyafetlerde olduğu gibi ferace modellerinde de bu durum aynı şekildedir. Bu şekilde hazırlanan ve tasarlanan , ferace tasarımları arasında en çok beğenilen ve tercih edilen tasarımlardan bir tanesidir.

Feraceler hem yazlık hem de kışlık modelleriyle tesettürlü bayanlar arasında önemli bir dış giysisi olarak karşımıza çıkmaktadır.  Çiçekli tesettür ferace modelleri de bu şık tasarımlardan önemli bir tanesi olarak piyasalarda yer edinmiş durumdadır. Hem genç kesime hem de orta yaş kesimine hitap eden bu ferace tasarımları, tesettürlü bayanların dışarı çıkarken en önemli destekçilerinden bir tanesi olmuştur. Çiçekli tesettür ferace modellerinde çiçek motifleri iki şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bir çeşitte motifler üç boyutlu olarak bazen feracelerin omuz kısımlarında bazen bel çevresinde bazen de kol kısımlarında kendine yer bulmuştur. Çiçekli tesettür ferace modellerinde diğer bir tasarımda çiçek motiflerinin bir desen şeklinde kıyafete işlenerek hazırlanmasıyla oluşturulmuş tasarımlardır. Her iki tasarımda kendi alanında şık ve zarif tasarımlar olmuştur. Çiçekli tesettür ferace modellerinde üç boyutlu modellerde çiçek motifleri genelde kıyafete uyumlu olacak şekilde koyu renk bir motifle hazırlanırken, çiçek motiflerinin sayısı ve büyüklüğü tasarımına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Çiçek desenli modellerde ise hem koyu renk desenler hem de açık renk desenler bulabilmekteyiz. Son dönemlerde ferace tercihinde aranan tasarımlardan olan çiçekli tesettür ferace modelleri üzerinde bazı firmalar yoğunlaşırken önemli tasarımlar ortaya koymuşlardır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Ceketli Takım Modelleri başlıklı makalemizde Ceketli Tesettür Takım Modelleri, En Güzel Tesettür Ceketli Takım Modelleri ve En Şık Tesettür Ceketli Takım Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Greggcruic dedi ki:

    Хорошая статья

BİR YORUM YAZ