Gold Dantelli Tesettür Abiye Elbise Modelleri

  • 07 Nisan 2019
  • 809 kez görüntülendi.

Dantel tasarımları hemen hemen her kıyafete büyük bir şıklık ve zarafet katmaktadır. Gerek abiye modellerinde gerek elbise modellerinde gerekse de tunik modellerinde dantel detaylarının önemli etkisi bulunmaktadır. Hele bir de gold rengi ile bütünleşince çok farklı bir hava katmaktadır kıyafete. Gold dediğimiz altın renginin birleşimi ile oluşan gold dantelli tesettür abiye elbiselerden bahsetmeye çalışıp farklı markaların ürünlerini sizlere sunacağız.

Tesettür abiye elbise modellerinde dantel detaylarının büyük bir yeri var. Bu detaylar kimi zaman farklı renklerle oluşturulsa da gold rengi dantel detaylarının abiye elbiseler üzerinde büyük bir payı bulunmaktadır. Tesettürlü bayanlar tarafından büyük beğeni kazanmıştır tesettür gold dantelli abiye elbise modelleri. Bu durumda bu kıyafetlerin hem çok fazla hem de farklı tasarımlarla piyasalarda yerini almasını sağlamıştır. Kimi zaman gold rengi kıyafetlerle bütünleşen bu detaylar kimi zamanda farklı bir renk abiyenin üzerine gold rengi dantel detaylarının eklenmesiyle oluşturulmaktadır. Genel olarak kıyafetin belli noktalarına eklenerek oluşturulan hem genç tesettürlü bayanların hem de orta yaş tesettürlü bayanların beğenisi, zevki ve istekleri doğrultusunda tasarlanmaktadır. Tesettür gold dantelli abiye elbise modellerinde dantel detayları çoğunlukla kıyafetlerin göğüs kısımlarına işlenmektedir. Bazen etek kısımlarına bazen ise kıyafetin tamamına eklenerek oluşturulmaktadır. Farklı renklerden oluşan modellerinde gold danteller genel olarak açık mavi, bordo, mürdüm, siyah ve lacivert renk abiyelere elbiselere eklenerek oluşturulmaktadır. Sizler için önemli olan günlerde ne giyeceğim telaşına kapıldıysanız alternatif olarak değerlendirebileceğiniz bir kıyafettir .

Bir önceki yazımız olan Sefamerve Tesettür Elbise Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Sefamerve Tesettür Elbise Modelleri, En Şık Sefamerve Tesettür Elbise Modelleri ve Sefamerve Modern Tesettür Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ