Kuyruklu Balık Etek Modelleri

  • 13 Mart 2019
  • 924 kez görüntülendi.

Kısa bir aradan sonra siz değerli takipçilerimizle bir arada olmaya devam ediyorum. Bu yazımızda şık bir modelden bahsedeceğiz sizlere. Bahsedeceğimiz konu tesettür olacak.

Tesettür etek modelleri denince gerek kumaş yönünden olsun gerek kesim yönünden olsun gerekse de tasarım yönünden olsun birçok tasarım karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan önemli bir tanesi de tesettür kuyruklu balık etek modelleridir. Şıklık, zarafet ve inceliği bir arada yansıtan bu kıyafet tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilen önemli bir kıyafettir. birkaç özellikten oluşmaktadır. İlk özelliği kıyafetin bel kısmından başlayıp yaklaşık diz kısımlarına kadar olan boyutunun dar olması ve vücudu sarması. Bu durum bazen tesettürde tartışma konusu haline gelebilmektedir, ancak bu kısmı biz ele almayacağız. İkinci kısımda dizlerden bileklere kadar uzanan parçasının daha geniş olması gerekmektedir. Üçüncü kısmı ise ön tarafın bileklere kadar gelmesi ve arka kısmın bileklerden itibaren üçgen ve yarım daire şeklinde uzamasıyla oluşturulmaktadır. Tesettür kuyruklu balık etek modellerinin ana kısımları bu üç özellikten oluşmaktadır. Tabi bunlara ek tasarımlar eklenerek yeni modellerle karşımıza çıkan tesettür kuyruklu balık etek modelleri daha çok özel günlerde ve özel ortamlarda tercih edilen bir kıyafet olmaktadır. Her renkten tasarımları ve modelleri bulunan kuyruklu balık etek modellerinin en çok tercih dilken renkleri koyu renklerdir. Siyah, lacivert, bordo renkleri ön plandadır. Daha çok gömleklerle kombin yapılan tesettür kuyruklu balık etek modellerinde ayakkabı tercihi topuklulardan yana yapılmaktadır. Bu kıyafetleri daha çok zayıf bayanlarında tercih ettiği görülmektedir. Şık bir davette şık bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız tesettür kuyruklu balık etek modelleri sizlere yardımcı olabilecek ürünlerden bir tanesidir.

Bir önceki yazımız olan Neva Style Abiye Elbise Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Neva Style Tesettür Abiye Elbise Modelleri, En Şık Neva Style Tesettür Abiye Elbise Modelleri ve Neva Style Abiye Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ