Moda Selvim Tesettür Etek Modelleri

Moda Selvim Tesettür Etek Modelleri

Tesettürlü hanımlar arasında en çok araştırma konusu olan kıyafetlerden bir tanesi de Moda Selvim tesettür modelleri olmuştur. Modern çizgilerin eteklerle buluştuğu bu kıyafetlerde yeni sezonun iddialı tasarımları bizleri bekliyor. Tesettür dünyasında geniş yankı uyandıran Moda Selvim, birçok tasarımında olduğu gibi etek modellerinde de öncü markalardan bir tanesi olmuştur. , tüm tesettürlü hanımlara hitap edebilecek tarzda üretilmektedir. Herkes kendine has ve uygun tasarımları bulmakta büyük kolaylık yaşayacak.

Kimi tasarımlar ev içerisinde kimi tasarımlar dışarı çıkarken kimi tasarımlar ise özel davetlerde tercih edilebilir. Yani Moda Selvim modellerinin her ortama uyumlu farklı tasarımları bulunmaktadır. Burada sizin yapmanız gereken tek şey size uygun olan modeli seçmek olacaktır.

En güzel Moda Selvim etek modelleri arasında oldukça fazla seçenek bizleri bekliyor. Hem kışlık hem yazlık, kimi zaman spor kimi zaman klasik, bazı tasarımlar gençlere yönelik bazı tasarımlar ise orta yaş veya yetişkin kesime hitap etmektedir. Moda Selvim tesettür etek modellerinde kullanılan detaylar modanın belirleyici çizgisiyle hazırlanmıştır. Kullanılan her detayın, kıyafete özel bir hava katması ve sizi daha şık göstermesi açısından önemli detaylardır.

 Moda Selvim Tesettür Eteklerde Detaylar

Bazı tasarımlar desenlerle süslenirken kimi tasarımlarda farklı detayların kullanıldığını görüyoruz. Örneğin sokak modası dediğimiz dışarı çıkarken kullanılan etek modellerine işlenen detaylar, sokak modasının belirleyici izlerini taşıyor. Özel davetlerde kullanılan kesimler ve detaylar hem şık bir kombin için gerekli hem de katılacağınız ortama uyum sağlaması için önemlidir. Moda Selvim tesettür etek modelleri genellikle yüksek bel şeklinde tasarlanırken gününüzü içinde rahat bir şekilde geçireceğiniz düşüncesiyle üretilmektedir. Bu doğrultuda etekler daha çok uzun ve geniş kesimlerin kullanıldığı modeller olmuştur.

Tabi bunların yanında daha düz ve kalıplı olan kalem eteklerinde kullanıldığı tasarımlar söz konusu olmuştur. Özellikle geniş kemer aksesuarlarıyla hazırlanan etekler Moda Selvim markasıyla adeta bütünleşmiş ve bu tasarımların en önemli tasarımları arasında yerini almıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?