Moda Selvim Varaklı Tesettür Elbise Modelleri

  • 22 Aralık 2019
  • 166 kez görüntülendi.

Varaklı tesettür elbiseler son dönemlerin gözde kıyafetlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Bu durum tesettür markalarının ilgisini çekerken bu kıyafet tasarımı ile ilgili kıyafetler hazırlanmaktadır. Başarılı ürün veren markalardan bazıları bu tasarımlar arasından sıyrılıp öne çıkmayı başarmıştır. Bunlardan bir tanesi de Moda Selvim varaklı tesettür elbise modelleridir.

Şık kıyafet tasarımlarından bir tanesi olan , tesettürlü hanımlar arasında son dönemde değerlendirmeye alınan ve tercih listesinde önemli bir yer tutan kıyafetlerden bir tanesi olmuştur. Genelde altın rengi varaklarla işlenen detaylar, kıyafetleri sadelikten kurtarmayı başarmış ve özel günlerinizde de sizlere eşlik etmeye hazır hale gelmiştir. Moda Selvim varaklı tesettür elbise modelleri daha çok koyu renk zeminin üzerine altın rengi varakların işlenmesiyle hazırlan kıyafet tasarımıdır. Böylece varak detaylar koyu renk kıyafetin üzerinde daha şık bir görüntü sunmuştur. Geniş yaş aralığının beğenisini kazanan bu kıyafet tasarımları birçok ortama ve mekana hitap edebilecek tarzda üretilmektedir. Daha çok sade modeller halinde tasarlanan Moda Selvim varaklı tesettür elbise modellerinde sadece varak detaylar bulundurulmaya çalışılmıştır. Bu durumda kıyafetin daha ilgi ve dikkat çekici hale gelmesine ortam hazırlamıştır. Genellikle uzun elbiseler olarak dikkat çeken Moda Selvim varaklı tesettür elbise modelleri, çoğunlukla aynı renk bir başörtüsü ve topuklu ayakkabılarla kombinlenmektedir. Uygun fiyatlarla satışa sunulan Moda Selvim varaklı tesettür elbise modelleri mutlaka değerlendirilmeye alınması gereken bir kıyafettir.

Bir önceki yazımız olan Baskılı Tunik Modelleri başlıklı makalemizde Baskılı Tesettür Tunik Modelleri, Baskılı Tunik Modelleri ve En Güzel Baskılı Tunik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ