Pınar Şems Tunik Modelleri

Pınar Şems Tunik Modelleri

de şıklık ve zarafet denince akla gelen önemli markalardan biri de Pınar Şems tesettür giyimdir. Daha önceki yazılarımızda Pınar Şems tesettür giyimden genel olarak bahsetmiştik, bu yazımızda konuyu biraz daha özele indirgeyip Pınar Şems modellerinden bahsedeceğiz.

Pınar Şems modelleri bu markanın tesettürün diğer alanlarında tasarladığı kıyafetler gibi hem şık hem de görsel olarak göze hitap eden tasarımlardır. Kendine özgün tasarımlarıyla takipçilerinin ve müşterilerinin her zaman beğenisini ve ilgisini çekmeyi başaran Pınar Şems modelleri modayı da takip ederek her dönemde özgün tasarımlarla müşterilerine hizmet etmeye devam etmektedir.  Pınar Şems modellerinde farklı tasarımlar söz konusudur. Daha çok spor modellerden ziyade biraz daha klasik modeller tasarlanmaktadır. Özel günlerde ve davetlerde çok rahatlıkla tercih edilebilecek çok sayıda tasarım mevcuttur, bunun yanında ünlük kullanımda da oldukça fazla sayıda tasarım mevcuttur. Kaliteli kumaşı ve şık tasarımları tesettürlü bayanların ilgisinin bu ürünler üzerinde olmasının başlıca sebepleridir. Dantelli, taşlı, düğmeli, volan kol, önü açı, çizgili ve sayamadığımız birçok tasarım söz konusudur. Hemen hemen her renkte modeller olmakla beraber açık renklerde sarı ve pudra renkleri ön planda tutulmakla beraber koyu renklerde bor renginin hakimiyetini görmekteyiz. Fiyat olarak kalitesine ve modeline göre farklılık göstermekle beraber aşırıya kaçmayan fiyatlarla müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

Sizlerde hem şık bir kombin için hem de özel bir davette ne giyeceğim derdine düşmemek için mutlaka Pınar Şems modellerini incelemelisiniz. Şimdi de Pınar Şems modellerinden oluşan galeriye bir göz gezdirelim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?