Pullu Tesettür Abiye Modelleri

  • 19 Eylül 2019
  • 335 kez görüntülendi.

Tesettürde özel günlerin en vazgeçilmez kıyafetlerinin başında abiye modelleri gelmektedir. Şık, zarif, gösterişli ve modern kıyafetler olan abiye modellerinin birçok çeşidi bulunurken en gösterişli modellerinden biri de pullu tesettür abiye modelleridir.

Pullar her zaman kıyafetlere hem estetik hem de gösterişli bir hava katarken de en gösterişli kıyafetler arasında yerini almış durumdadır. Özel günlerde ne giyeceğim derdine düştüyseniz hem öne çıkmak hem de zarif bir kıyafet arıyorsanız pullu tesettür abiye modellerini değerlendirebilirsiniz. Genelde kıyafetin tamamında yer alan pul payetler çoğunlukla kıyafetle aynı renk olurken, parlak bir görüntü sunmaktadır. Farklı abiye tasarımlarında kendine yer edinen pul payetlerde en çok tercih edilen modeller pullu balık abiye modelleri olarak göze çarpmaktadır. Pullu tesettür abiye modellerinde pullar çoğunlukla kıyafetin tamamında yer edinmişken kimi tasarımlarda kıyafetin belli bölgelerinde öne çıkmaktadır. Bununla beraber başörtülerinde de bazen yer edinen pul detayları ayrı bir hava katabilmektedir kıyafete. Bazı modellerde pullar sık dokunurken bazılarında ise birbirinden biraz uzak dikilmektedir. Pullu tesettür abiye modellerinde dikkat edilmesi gereken bir mesele kıyafetin kaliteli olması ve pulların uyumlu olmasıdır. Kalitesiz kıyafetlerde pulların çabuk dökülme ihtimali olduğundan kıyafet hem sizi yarı yolda bırakabilir hem de katıldığınız ortamda mahcup duruma düşebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bol Paça Tesettür Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde Bol Paça Tesettür Kot Pantolon Modelleri, Bol Paça Tesettür Kumaş Pantolon Modelleri ve Bol Paça Tesettür Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ