Tesettür Balık Abiye Modelleri

Tesettür Balık Abiye Modelleri

Merhaba kıymetli modatesettürevi takipçilerimiz. Bir yazımızla birlikte yine karşınızdayız. Bu yazımızın konusunu abiyelerin bir modeli olan tesettür balık olacaktır.

Malumunuz modelleri her tesettürlü bayanın özel gün ve davetlerde en fazla tercih ettiği ve kesinlikle sahip olmak isteyeceği bir üründür. de kendi içerisinde çşitlere ayrılmaktadır. Bunlardan biri de tesettür balık modelleridir. Bu ismi almasının nedeni belden aşağısının dar olarak vücudu sarmasıdır. Tabi bu dar özelliğinden dolayı bazı tartışmalara sebebiyet vermektedir, tesettürün şartların uygun olmadığı gibi tartışmalar; ancak bizler bu konuya girmeyip sizlere tesettür balık abiye modellerinden bahsedeceğiz.

Bu üründe kendi içinde farklı tasarımlara sahiptir. Örneğin belden ayaklara kadar dar olan modelleri, belden dizlere kadar dar olan ve dizden aşağısı genişleyen modelleri, dantelli modelleri, taşlı modelleri, nakışlı modelleri gibi. Ama en şık duran modeller ve 2018'de de gözde olacak model dizden aşağısının genişlediği modellerdir. Oldukça şık bir görüntüsü ve zarafeti vardır. Eğer tesettür balık abiye modellerini tercih edecekseniz bu modelleri incelemeden geçmeyin. Daha çok koyu renklerde tesettür balık abiye modelleri mevcut olsa da bu senenin modasında açık renkli ürünler ön planda olacaktır. Özellikle pembenin tonları en fazla tercih edilecek modellerdir. Taşlı modeller daha çok koyu renklerde, dantelli modeller ise açık renklerde kendini daha çok hissettirecektir. Sizlerde tesettür balık abiye modellerini tercih ederken bu özellikleri mutlaka dikkate almalısınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?