Tesettür Çiçekli Etek Modelleri

  • 09 Ağustos 2018
  • 829 kez görüntülendi.

Tesettür kıyafetlerinin başında bildiğiniz gibi etek modelleri gelmektedir, bu da modacıların bu ürünler üzerinde yoğun bir mesai harcamasında büyük etken oluşturmaktadır. Bu harcanan mesai sayesinde oldukça çeşitli etek modelleri piyasaya çıkmıştır. Bunlardan biri de bu yazıda değineceğimiz tesettür çiçekli etek modelleridir.

çok şık ve zarif bir görünüme sahip bir modeldir. Bu yüzden tesettürlü bayanlar tarafından ciddi anlamda tercih edilen bir üründür. Her yaş kesimine hitap edecek modelleri olması da tesettürlü bayanların bu ürüne ilgisini arttırmıştır. Farklı etek türlerine uyarlanan çiçek motifleri bu etek türlerinin farklı bir görünüm kazanmasını sağlamıştır. Hem günlük kullanımda hemde özel davetlerde ve özel mekanlarda kullanılabilecek farklı tasarımlarda tesettür çiçekli etek modelleri modacılar tarafından mağazaların vitrinlerinde tesettürlü bayanların beğenisine sunulmuştur. Çiçek motiflerinin en çok kullanıldığı modeller ve en fazla tercih edilen modeller yüksek bel etek modelleri ve pileli etek modelleridir. Günlük kullanımlarda daha çok koyu renkte tesettür çiçekli etek modelleri tercih edilmekte, özel davetlerde ise daha çok açık renkte tesettür çiçekli etek modelleri ön plana çıkmaktadır. Tesettür çiçekli etek modelleriyle şık bir kombin yapmak için tercih edeceğiniz kıyafet gömlek veya bluz olmalı, bunlarda daha çok açık renklerde tercih edilmektedir. Her kıyafette olduğu gibi bu üründe her sene yeniliklerle zenginleştirilmeye çalışılmıştır. Sizlerde şık ve zarif görünmek istiyorsanız mutlaka bu modellere bir göz atmalısınız.

Tesettür çiçekli etek modellerinde oluşan galeriye bir göz atalım.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Tunik Gömlek Modelleri ve Kombinleri başlıklı makalemizde Şık Tesettür Tunik Gömlek Modelleri, Şık Tesettür Tunik Gömlek Modelleri ve Kombinleri ve Tesettür Tunik Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:yeni sezon pileli etek modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ