Tesettür Deri Giyim Modelleri

  • 03 Ekim 2018
  • 780 kez görüntülendi.

Yeni bir yazımızda sizlerle yine birlikteyiz, bu yazımızda üzerinde duracağız. Bir dönem oldukça popüler olan deri tasarımlar giderek etkisini kaybetmişti, ancak son dönemlerde özellikle farklı tasarımlar ile yine gündeme gelen giyim modelleri eski günlerdeki popülerliğini yakalayacak gibi durmakta.

modelleri tesettürün birçok alanında tasarımlarıyla göz doldurmaktadır. Özellikle etek ve ceket modellerinde en fazla etkisi hissedilen deri tasarımlarının kabanlarda, yeleklerde, elbiselerde ve abiyelerde de kendine yer edindiğini görmekteyiz. Bu kimi kıyafetlerde, kıyafetlerin tamamında kimi kıyafetlerde ise kıyafetin belli bölgelerinde kendini göstermektedir. En fazla tercih edilen ürünlerin etekler ve ceketler olduğundan bahsetmiştik, özellikle genç bayanların deri eteklere yönelimi son dönemlerde artmıştır, özellikle siyah ve bordo renk etekler en fazla tercih edilen renklerdir. Tesettür deri giyim modellerinin en önemli parçalarından birini oluşturan deri ceket modelleri genç ve orta yaş tesettürlü bayanların vazgeçemediği ürünlerden biri olmuştur. Deri tasarımlarını daha çok kısa ceketlerde görmekteyiz, bu ürünlerde de sırasıyla siyah, kahverengi ve bordo renkleri en çok rağbet gören renklerdir. Az da olsa yelek, kaban, elbise modellerinde derinin hakimiyeti görülmektedir. Bu ürünlerde kıyafetin tamamından çok detay şeklinde belli bölgelerine deri detayları tasarlanmıştır, bunlarda da en fazla siyah renk ön planda tutulmuştur. Kısacası deri yavaş yavaş tüm tesettür ürününe yerleşmeye başlamış ve piyasalarda kendine yer aramaya başlamıştır. En çok siyah ve bordo renkleri rağbet görmektedir. Sizlere tavsiyemiz deri ürünler tercih ederken mutlaka iyi araştırma yapmanız, çünkü sağlık yönünden dikkat edilmesi gereken bir üründür.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Spor Elbise Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür Spor Elbise Modelleri, Modern Tesettür Spor Elbise Modelleri ve Şık Tesettür Spor Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:türban deri etek
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ