Tesettür Ekose Tunik Modelleri

  • 23 Mart 2019
  • 671 kez görüntülendi.

Ekose kıyafetler ile ilgili devam ettiğimiz yazılardan biriyle sizlerle olmaya devam ediyoruz. Son dönemlerde genç tesettürlü hanımların beğenisini kazanan ekose tesettür kıyafetlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan biri de özellikle gençlerin ilgi odağında olan ve gittikçe popüler olan tesettür ekose tunik modelleridir.

Özel günlerden ziyade daha çok günlük kullanımda, dışarı çıkarken, arkadaş ortamında tercih edilen tesettür ekose tunik modellerinin kullanım alanı günden güne artmaktadır. Farklı firmaların farklı kalitede ve farklı tasarımlarda birçok modeli tesettürlü bayanların hizmetine sunulmuştur. Gerek triko tunik modellerinde gerek tunik gömlek modellerinde gerekse de boğazlı tunik gibi modellerde ekose desenlerini görmek mümkündür. Tesettür ekose tunik modellerinde kare desenleri kimi zaman kıyafetlerde bir bütün olarak tuniklerin tamamında görülürken kimi zamanda tuniklerin belli bölgelerinde kendine yer bulmuş bir tasarımdır. Hem açık renklerde hem de koyu renklerde birçok tasarımı bulunurken özellikle koyu renklerde çok daha sık görülmektedir ekose desenleri. Tesettür ekose tunik modellerinde siyah, beyaz ve gri renklerinin genç tesettürlü bayanlar tarafından daha sık tercih edildiğini görmekteyiz. kimi zaman uzun tuniklerde kimi zamanda daha kısa modellerde bulunmaktadır. Hem spor modelleri hem de klasik modelleri bulunmaktadır bu kıyafetlerin. Özellikle şallar ve desensiz, düz eşarpların kombin yapıldığı bu kıyafetlerde eteklerden ziyade pantolonların tercih edildiğini görüyoruz. Ayakkabı olarak ta topuklu ayakkabı, babet ve spor ayakkabılar isteğe göre tercih edilmektedir. Birçok farklı firmanın birçok farklı modeli farklı fiyatlarla tesettürlü bayanları beklemektedir.

Bir önceki yazımız olan Allday 2019 Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde 2019 Allday Tesettür Giyim Modelleri, Allday 2019 Tesettür Giyim Modelleri ve En Güzel 2019 Allday Tesettür Giyim Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ