Tesettür Giyimde Ekose Etek

Tesettür Giyimde Ekose Etek

Popüler kıyafetlerden biri olan giyimde ekose modelleri, özellikle genç hanımların son dönemlerde dışarı çıkarken en çok tercih ettiği kıyafetlerden biri olmuştur. Geçmişten beri tesettürün simge kıyafetleri arasında yer alan etek modelleri, hem ev içerisinde hem de dışarı çıkarken giyilebilen bir kıyafettir. Genci, yetişkini, orta yaşlı tüm hanımların muhakkak dolabında yer alan etekler, hem şık hem de rahat kıyafetlerden bir tanesidir. Vücut hatlarını gizlemesi açısından da pantolonlara göre tesettüre daha uygun olan bir kıyafettir. Bu yüzen tesettür pazarında oldukça büyük bir paya sahiptir. Bu paya sahip olmasında en büyük özelliklerden biri de çok farklı tasarımlarla piyasada yer almasıdır.

Tesettür giyimde ekose etek modellerinin payı oldukça büyüktür. Etek modelleri arasında en çok tercih edilen tasarımlardan biridir ekose modelleri. Ekose; kare şeklinde desenlerin kıyafete uyarlanmasıyla hazırlanan bir tasarımdır. Daha çok dışarı çıkarken tesettürlü hanımlar tarafından tercih edilen bir kıyafet çşididir. Tarz olarak geniş ve ayaklara doğru genişleyen modellerden bir tanesidir. Özellikle kemer detaylarıyla süslemesi yapılan bu kıyafetler hem klasik hem de spor kesime uygun tarzı olan bir kıyafettir.

En Güzel Tesettür Ekose Etek

Açık renk ve koyu renklerden tasarlanan ekose etek modelleri mevcuttur. Eteğin rengi, ekose desenlerden daha açık olurken ekose desenler daha çok siyah renk şeklinde kıyafetlere ekleniyor. Hem yazlık hem de kışlık etek modellerinde bu desenler kendine yer bulabiliyor. Sade etek giymek istemeyen, bununla beraber etek modellerinin desenler içinde boğulmasında rahatsız olan tesettürlü hanımlar için en ideal tasarımlardan biri olmuştur bu modeller. Tasarım olarak ta yeni sezona da uygun olan , modern ve şık görüntüsüyle ilgi çekmeyi başarmıştır. Yaş aralığı da oldukça geniş bir kitleye hitap eden modellerdir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?