Tesettür Güpürlü Balık Abiye Modelleri

  • 30 Aralık 2019
  • 78 kez görüntülendi.

Danteller bir kıyafetin her zaman en güzel süslerinin başında gelmektedir. Dantellerde kendi içerisinde farklı şekillerle kıyafetlerde kendine yer bulmaktadır. Bu farklı şekillerden bir tanesi de güpür dantel desenleridir. Birçok kıyafetin başlıca tasarımını oluşturan güpür detaylarının önemli bir kalemini de oluşturmaktadır.

Güpür dantelleri ile öteki dantel detaylarının arasındaki farkın başında dantel desenlerin daha geniş ilmeklerden hazırlanması gelmektedir. Tesettür de bu doğrultuda hazırlanırken zaten şık ve gösterişli olan bu kıyafetler daha ihtişamlı bir hale gelmektedir. Kıyafetlerin büyük kısmında gördüğümüz güpür detaylar özellikle abiyelerin ön kısımlarında kendine yer bulmuş bir tasarımdır. Tesettür güpürlü balık abiye modellerinde güpür danteller bazen kendi içerisinde ufak desenlerle hazırlanırken bazen de ufak detayların bir araya gelmesiyle büyük ve bütün bir desen ortaya konulmaktadır. Daha çok tek renkteki kıyafetlerde gördüğümüz güpür detaylar, çoğunlukla kıyafetle aynı renk olurken bazen de kıyafeti daha canlı ve parlak gösterecek bir rengin birleşmesiyle hazırlanmaktadır. Tesettür güpürlü balık abiye modellerinde genel olarak şal kombinli modeller bulunmaktadır ve daha çok bu şal modellerinde de güpür detaylar kıyafetle uyumlu olacak şekilde birleştirilmektedir. Genç tesettürlü hanımların özel davetleri için tercih edilecek kıyafetlerden önemli bir tanesi olan tesettür güpürlü balık abiye modellerinde özellikle mavinin tonlarının kullanıldığı modellere yoğun ilgi gösterildiğine şahit olmaktayız. Özellikle yaz aylarında özel günlerin kıyafet tercihinde değerlendirmeniz gereken bu ürünler üzerinde bazı tesettür markaları ve bazı moda tasarımcıları büyük emek sarf etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür İpek Elbise Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Tesettür İpek Elbise Modelleri, En Şık Tesettür İpek Elbise Modelleri ve Tesettür İpek Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ