Tesettür Jakarlı Elbise Modelleri

  • 21 Kasım 2019
  • 185 kez görüntülendi.

Daha önceki yazılarımızdan birinde genel bir konu olan tesettür jakarlı kıyafet modellerine değinmiştik. Bu seferki yazımızda ise konumuzu daraltıp daha özel bir konu olan üzerinde durmaya çalışacağız.

Geniş bir tesettürlü hanım kitlesi tarafından kabul gören ve beğeni toplayan kıyafetlerden olan tesettür jakarlı elbise modelleri, modern görüntüsüyle tesettürlü hanımları oldukça cezbetmektedir. İç içe girecek şekilde ipliklerle desen verilerek hazırlanan bu elbise modelleri günümüz şartlarını ve modasını yansıtan önemli tasarımlardan biridir. Şık desenler modern çizgiler ile buluşarak hem göze hoş gelecek tasarımlar hem de zarif tasarımlarla oldukça kullanışlı bir kıyafet modelleri olmuştur. Tesettür jakarlı elbise modellerinde desenlerin yanında özellikle pile detayları, kuşak – kemer detayları, şal kombinleri gibi detaylar kıyafetlere eklenen detaylardır. Desenler genel olarak kıyafetlerle uyumlu halde olan renklerden oluşmaktadır. Örneğin krem rengi bir tesettür jakarlı elbise modeli ile uyumlu gold rengi detaylar ve desenler kullanılabilmektedir. Hem açık renklerde hem de koyu renklerde tasarımlarla piyasalarda yer alan tesettür jakarlı elbise modelleri önemli markaların tasarımları arasında önemli bir yer almış durumdadır.  Daha çok özel davetlerin kıyafetleri arasında olan bu elbise modellerini nişan – düğün gibi davetlerde, balolarda, mezuniyet programlarında, sizler için önemli olan yemek daveti gibi davetlerde tesettür jakarlı elbise modelleri kullanılabilmektedir. Bu kıyafetlerin fiyatları genel olarak 80 TL den başlayıp 250 – 300 TL arasında değişebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Drapeli Tesettür Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Drapeli Tesettür Elbise Modelleri, En Güzel Drapeli Tesettür Elbise Modelleri ve En Şık Drapeli Tesettür Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ