Tesettür Kemerli Takım Modelleri

Tesettür Kemerli Takım Modelleri

Takım modelleri her zaman için tesettür dünyasının önemli tasarımları arasında ilk sıralarda yerini almıştır. Şık olduğu kadar zarif ve estetik görüntüye sahip olan bu kıyafetler, modern dünyanın modern kıyafetleri arasında yerini almıştır. Genç hanımlar, son dönemlerde bu kıyafetlere yoğun ilgi gösterirken önümüzdeki dönemlerde bu kıyafetlerin daha fazla popüler olması bekleniyor. Farklı tasarımları olan tesettür takımlar her kesime göre farklı şekilde tasarlanmaktadır. Zevkler ve tarzlara göre farklı şekillerde üretilen bir çok modeliyle özellikle genç hanımlar arasında revaçta olan bir kıyafet çeşidi olmuştur. Tercih edilen tasarımlar arasında önemli bir yeri olan modellerden biri de modelleri olmuştur.

modelleri genel itibariyle iki parça şeklinde tasarlanan ve çoğu tasarımı da iki parça olarak kombinlenen bir kıyafet çeşididir. Bu modellerin kemerli olması, kıyafetlerin üst kısımlarının biraz daha uzun olmasına olanak sağlamıştır. Yani uzun modellerin olduğu tasarımlar kemerli modellerde daha fazla tercih edilmektedir. Kemerler, kıyafetle bir bütünlük sağlamakta, bir aksesuardan ziyade kıyafetin kendi has bir parçası olarak gözükmektedir. Özellikle tunik, hırka gibi parçalara eklenen kemerler, bazen üçlü takım modelleri olarak ta karşımıza çıkabiliyor. Kemerli tesettür takım modellerine baktığımızda kemerler, daha çok kıyafetle aynı renk ve aynı kumaştan üretilmektedir. Bu da bir görüntü bütünlüğü sağlamaktadır.

Sokağın Modası Kemerli Takımlar

Daha çok pantolonlarla kombin yapılan bir kıyafet çeşididir modelleri. Genç hanımlar arasında daha revaçta olan bu kıyafetler çoğunlukla günlük tasarım şeklinde hazırlanmaktadır. Ancak özel tasarımları ve özel güne uyumlu modelleri de bulunmaktadır. Kıyafetlerin çoğu tasarımı sokak modası dediğimiz tesettürlü hanımların dışarı çıkarken tercih ettiği tasarımlar arasında yer almıştır. Spor modellerden ziyade daha çok klasik bir görüntü sergilemektedir. Çok fazla aksesuarın tercih edilmediği bu kıyafetlerde aksesuar olarak en fazla tercih edilen ürünler kol çantalarıdır. Bunlarda daha çok küçük ve şık tasarımlar olurken takım rengiyle uyumlu tonların olduğu çantalara ilgi gösterilmiştir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?