Tesettür Kot Elbise Modelleri

  • 08 Ocak 2019
  • 1.001 kez görüntülendi.

Tesettürlü bayanların spor giyinip şıklığı bir arada yakalamak istediği bir kıyafet tesettür kot elbise modelleridir. Son dönemlerin popüler kıyafetlerinden bir haline gelmiştir .

Kot rengi olan mavi renginden tasarlanan bu kıyafetler açık ve koyu renkli farklı tonlarda çok fazla renk seçeneğiyle tesettürlü bayanların hizmetine sunulmuştur. Genel olarak tek parçadan oluşan bu kıyafetler ayak bileklerine kadar uzanmaktadır. Kot kumaşlardan oluşan bu kıyafetler ince ve kalın seçeneklerle hizmete sunulmaktadır. Tesettür kot elbise modellerinde farklı tasarımlar bulunmaktadır. En fazla tercih edilen tesettür kot elbise tasarımları düğmeli, kuşaklı ve büzgülü modellerdir. Daha çok genç tesettürlü bayanlar tarafından tercih edilmektedir tesettür kot elbise modelleri. Kot elbise olduğu için spor bir kıyafet olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem spor ayakkabılarla hem babet ayakkabılarla hem de topuklu ayakkabılarla kombin yapılabilecek çok sayıda tesettür kot elbise modelleri mevcuttur. Bu kıyafetlerde kombin yaparken tasarımlarına göre hem eşarplarla hem de şallar ile kombin yapılmaktadır yalnız eşarp tercih edilirken eşarplarında tek renk desensiz olması gerekmektedir. Rahat ve şık bir kıyafet olan tesettür kot elbise modelleri daha çok gündelik hayatta tercih edilebilecek bir ürün olmakla beraber az sayıda özel davetlerde kullanılabilecek tasarılarda mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Tül Elbise Modelleri başlıklı makalemizde En Şık Tesettür Tül Elbise Modelleri, Şık Tesettür Tüllü Elbise Modelleri ve Tesettür Tül Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ