Tesettür Kot Etek

  • 13 Ağustos 2018
  • 776 kez görüntülendi.

Hem tesettüre uygun giyinmek hem de spor bir giyim tarzını yakalamak isteyen genç tesettürlü bayanların önemli bir tercihidir modelleri. İlk başlarda çok fazla tercih edilmeyen bir model olmakla beraber son dönemlerde popülerliğini arttırmış ve çoğu genç tesettürlü bayanın dolabında yerini almaya başlamıştır.

Son dönemlerde artan popülerliğiyle beraber tesettür firmaları ve moda tasarımcıları bu ürün üzerinde daha fazla durmaya başlamıştır. Çeşitli modellerde ve kesimlerde tarzlarıyla genç tesettürlü bayanların beğenisine sunulan gün geçtikçe artan bir pazar haline gelmiştir. En fazla tercih edilen renk kotlarda olduğu gibi mavi rengidir, ancak kot pantolonların aksine tesettür kot etek modellerinde daha çok açık mavi renginde olan buz mavisi rengi tercih edilmektedir. Düğmeli modelleri, fermuarlı modelleri, kemerli modelleri, taş ve boncuk işlemeli modelleri ve cepli modelleri en çok tercih edilen tesettür kot etek modelleridir. Tesettür kot etek modelleriyle kombin yapılacaksa üst tarafa giyilen kıyafetin açık renk olmasına dikkat edilmelidir, burada da en fazla tercih edilen renk beyaz olmuştur, çünkü bu iki rengin birbirine uyumu çok güzeldir. Etek üstüne en çok yakışan kıyafette gömlekler olmaktadır. Başörtüsü olarak ta daha çok tercih edilen ürün şallar olmuştur. Burada da siyah, lacivert, gri renkleri ön plana çıkmaktadır. Spor bir ürün olduğu için ayakkabı olarak ta ya beyaz bir spor ayakkabı yada babet tercih etmelisiniz. Böylelikle tesettür kot etek modelleri ile güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kot Pantolon Tesettür Kombinleri başlıklı makalemizde En Güzel Kot Pantolon Tesettür Kombinleri, Kot Pantolon Tesettür ve Kot Pantolon Tesettür Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ