Tesettür Kumaş Pantolon Modelleri ve Kombinleri

  • 07 Nisan 2018
  • 1.677 kez görüntülendi.

Bu yazımızın konusunu oluşturacaktır. Halen tesettür kavramı içerisinde tartışması devam etmektedir. Biz bu konuları bir kenara bırakıp en uygun tarzda sizlere tesettür kumaş pantolon modellerinden bahsedeceğiz.

Moda ile beraber pantolonlar oldukça yaygınlaşmıştır. Bununda farklı modelleri vardır ancak en çok tercih edileni tesettür kumaş pantolon modelleridir. Söz konusu bayanlar olunca renk çeşitliliği ve seçeneği de kumaş çeşitleri de seçeneği de oldukça farklı ve fazladır. Ancak en çok tercih edilen koyu renklerdir, tabi bunun yanında kıyafetinize uygun olarak renkli tesettür kumaş pantolon modelleri de oldukça tercih edilmektedir. Tesettür kumaş pantolon modellerinin en önemli özelliği bol ve uzun olmasıdır. Tesettürün amacına göre hareket edilmelidir. Tabi uzun ve bol olması da tek başına yetmiyor bir de bunun yanında giyeceğiniz üst kıyafetin önemi çok büyüktür. Kullanacağınız kıyafetlerin uzun olması ve vücut hatlarını gizlemesi gerekmektedir. Zaten oluşturulan kombinlerde ya uzun bir tunikle, ya uzun bir hırkayla yada uzun bir kaban veya ceketle kombinlenmektedir. Tesettür kumaş pantolon tasarımları da farklılık göstermektedir. Bunlardan bazıları şöyledir. Pantolon etek modelleri, kuşaklı pantolonlar, bol paçalı pantolonlar, dar paçalı pantolonlar gibi modelleri bulunmaktadır. Sizler de tesettür kumaş pantolonları tercih edecekken en çok dikkat etmeniz gereken husus pantolonla beraber kullanacağınız kıyafetleridir. Şimdi sizler için hazırladığımız galeriye bir göz atalım.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Tesettür Güpürlü Elbise Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Güpürlü Elbise Modelleri, En Güzel Tesettür Güpürlü Elbise Modelleri ve Güpürlü Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:siyah bol kumaş pantolon kombinleri,tesettur giyim kumas pantolon kombinleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ