Tesettür Kuyruklu Gelinlik Modelleri

  • 16 Mart 2018
  • 1.075 kez görüntülendi.

Merhaba kıymetli takipçilerimiz sizler için araştırmaya ve yazmaya devam ediyoruz. Tesettür giyimin her çeşidiyle siz değerli okurlarımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Bu seferki konumuz genç kızların hayali olan hayatlarının en önemli günlerinden olan düğünlerinin en önemli ve en özel kıyafeti gelinlikler. Biz bu yazımızda ise ele alacağız.

Sizlerin de bildiği gibi zamanın ve modanın değişmesi kendini her yerde göstermektedir. Gelinlik modelleri de bu şartlardan etkilenmeye devam etmektedir. Bunun en güzel örneklerinden biri de tesettür kuyruklu gelinlik modelleridir. Farklı tarzlarda üretilen bu modeller tesettürlü bayanlar tarafından son zamanlarda daha çok tercih edilen bir gelinlik türü olmuştur. Gerçekten de çok şık görünmesi ve ince bir zarafetinin olması bu modellerin tercih edilmesinin en önemli etkenlerindendir. Özellikle kuyruk kısımlarının boydan boya dantelli olduğu modeller ve kuyruklarının uç kısımlarının dantelli olduğu tesettür kuyruklu gelinlik modelleri daha çok ilgi görmektedir. Birde burada tercih yaparken vücut yapınızı da dikkate alacak modelleri tercih etmenizde fayda vardır. Örneğin kilonuza ve boyunuza göre bu tesettür kuyruklu gelinlik modellerinin kuyruk kısımlarının ölçüsüne dikkat etmelisiniz. Ayrıca tesettür kuyruklu gelinlik modelleri tercih ederken düğününüzün olacağı mekanda çok önemlidir bu konuda.

Kapalı mekanlara daha çok yakışacak bir modeldir tesettür kuyruklu gelinlik modelleri. Açık mekanlarda biraz daha az tercih edilmektedir. Bu modelleri tercih ederken duvağınızla uyumlu olmasına da çok dikkat etmelisiniz. Tesettür kuyruklu gelinlik modelleri daha çok beyaz renkli ve hafif krem renginde daha şık duracak bir modeldir. Eğer çok zayıfsanız kuyruk kısmının çok kalın ve uzun olmamasına dikkat etmelisiniz, bu iki özelliği bir arada barındırmamasına dikkat edin yoksa en mutlu gününüzde zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu tüm gelinlik modelleri için dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Şimdi de tesettür kuyruklu gelinlik modellerinden oluşan galeriye bir göz atalım.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Sedanur Tesettür Giyim Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Sedanur Tesettür Giyim Kombinleri, En GüzelSedanur Tesettür Giyim Kombinleri ve Sedanur Tesettür Giyim Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ