Tesettür Payetli Abiye Elbise Modelleri

  • 29 Aralık 2018
  • 1.177 kez görüntülendi.

Yine bir abiye elbise modeliyle beraber siz değerli modatesettürevi okuyucularıyla bir aradayız. Bu sefer bahsetmeye çalışacağımız kıyafet çeşidi tesettür olacak.

Tesettür abiye elbise modelleri son dönemim hız kazanan bir kıyafeti olarak karşımızda. Farklı tesettür arkaları farklı tasarımlarla abiye elbise modelleriyle karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan biride son dönemlerin gözde ürünü olan tesettür payetli abiye elbise modelleridir. Kısaca payetin ne olduğunu hatırlayalım. Payet: genel olarak giysilerle işlenen parıltılı ve küçük işlemeler olarak karşımıza çıkmaktadır ki, en çokta pullardan yapılan bu işlemeler göze çarpmaktadır. Bu yüzden tasarlanırken pul payetler tercih edilmektedir. Payet detayları bu kıyafetleri sıradan abiye elbise modellerinden bir sıra öne koymaktadır şıklık ve zariflik yönünden. Bu yüzden sizin için önemli bir davete katılacaksanız, davette ön plana çıkmak istiyorsanız tercih edeceğiniz kıyafetlerden birisi olmalıdır tesettür payetli elbise modelleri. Zarif, şık ve gösterişli yapısı bu kıyafetin tercih sebebi olmaktadır. Genç ve orta yaşlı tesettürlü bayanların özel davetlerde tercih edebileceği bir kıyafet olan tesettür pul payetli elbise modelleri modacıların ve tesettür firmalarının yoğun mesai harcadığı bir kıyafet olmuştur. Her sene değişen moda ile beraber 2019 tesettür modasında da tesettür payetli elbise modellerinin yeni tasarımlarıyla karşılaşacağız. Hem koyu renklerden hem de açık renklerden tasarlanan bu kıyafetlerde koyu renkler daha çok yer tutmaktadır. En çok tercih edilen renkler siyah, yeşil, lacivert ve mürdüm renkleridir. Payet detaylarının bu kıyafetlere eklenmesi kıyafete ayrı bir hava katmıştır. Bu payet detayları abiye elbise modellerinin farklı kısımlarında kendine yer bulmuştur. Bazı tasarımlarda boyun kısımlarında bazı tasarımlarda göğüs kısımlarında bazı tasarımlarda ön bölgenin tamamında bazı tasarımlarda da kollarda kendine yer edinmiştir. Kimi kıyafetlerde belli bir düzen içerisinde bir şekil verilerek oluşturulan tesettür payetli abiye elbise modellerinin kimi modellerinde de sırayla belli bir şekil barındırmadan oluşturulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Modamerve Tesettür Abiye Elbise Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Modamerve Tesettür Abiye Elbise Modelleri, En Şık Modamerve Tesettür Abiye Elbise Modelleri ve Modamerve Abiye Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ