Tesettür Pullu Abaya Modelleri

  • 21 Ocak 2020
  • 106 kez görüntülendi.

Son dönemlerde tesettürlü hanımlar arasında revaçta olan kıyafetlerden biride tesettür abaya modelleri olmuştur. Hem modern tasarımları hem de göz dolduran estetiğiyle büyük beğeni kazanan bu kıyafetler gittikçe şekillenmekte ve tesettür piyasasında adını daha fazla hissettirmektedir. Seçenekler arasında birçok tasarım yer alırken en önemlilerinden birini oluşturmaktadır.

Orta doğu kültüründe oldukça popüler olan bu kıyafetler son dönemlerde ülkemizde de hayli fazla tercih edilen bir kıyafet olmuştur. Pullu detaylarla daha da zenginleşen tesettür pullu abaya modelleri özel davetlere giderken abiye ve abiye elbise modellerini tercih etmek istemeyen tesettürlü hanımların imdadına yetişen bir parça olmuştur. Rahat olan bu kıyafetler kimono ile karıştırılsa da tamamen farklıdır. Genel olarak birkaç parçadan oluşan kombinlerle hazırlanan tesettür pullu abaya modellerinde pul detayları zaten gösterişli olan bu kıyafetlere daha da gösteriş katmaktadır. Kıyafetin tamamından ziyade belli bölgelerde yoğunlaşan bu detaylar kimi zaman belli bir düzen doğrultusunda kıyafete eklense de kimi zaman pullarla desenler oluşturulmaktadır. Tesettür pullu abaya modelleri hem genç hanımların hem de yetişkin hanımların zevklerine hitap eden bir parça olması nedeniyle oldukça popüler olmuştur. Sadece özel davetlerde değil dışarı çıkarken, yemek davetine katılırken veya samimi arkadaş ortamlarında da kullanılabilen bir kıyafet olan tesettür pullu abaya modelleri orta seviye fiyatlardan başlayan bir kıyafettir.

Bir önceki yazımız olan Lazer Kesim Tesettür Abiye Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Lazer Kesim Tesettür Abiye Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ