Tesettür Yarasa Kol Elbise Modelleri

  • 06 Kasım 2019
  • 126 kez görüntülendi.

Tesettür kıyafet modellerinde kimi zaman tasarımın yanında detaylarda önemli bir faktör olmuştur. Bu yüzden çoğu tesettür kıyafet modelinde detaylar büyük yer bulmuştur kendine. Farklı tasarımların ve detayların kullanıldığı birçok kıyafetten biri de tesettür elbise modelleridir. Tesettür elbise modelleri de hem tasarımlarıyla hem de detaylarıyla farklı yaştan, farklı tarzdan ve farklı bedenlerden tesettürlü hanımlara hitap eden kıyafetler olmuştur. Bu tasarımlardan biride büyük beğeni kazanan olmuştur.

Geniş ve rahat tasarımlar olan tesettür yarasa kol elbise modelleri, detayların çok fazla kendine yer bulmadığı bir kıyafet türü olmuştur. Genç tesettürlü hanımlardan ziyade orta yaştaki ve yetişkin bayanların dışarı çıkarken başvurduğu tasarımlardan biri olmuştur. Tesettür yarasa kol elbise modellerinde kollar geniş olmakta ve açılınca adeta bir yarasa kanadı havası yansıtmaktadır. Burada kol kısımları da çoğunlukla geniş olmakta ve kullanan tesettürlü hanımın rahat hareket etmesine ve kıyafet içerisinde rahat olmasına yardımcı olmaktadır. Tesettür yarasa kol elbise modelleri kumaşına göre yazlık ve kışlık olarak sınıflandırılabilmektedir. Tek parça halinde olan bu tasarımlarda desenler kendine yer bulamazken bazen büzgü detayları bazen kuşak detayları gibi kıyafete ayrı bir hava katacak detaylar yer bulmuştur kendine. Özellikle yaz mevsimlerinde tek başına kullanımı daha şık olan tesettür yarasa kol elbise modellerinin kombininde de şallar veya düz renk eşarplar tercih edilmektedir. Tesettür yarasa kol elbise modelleri 2020 tasarımlarıyla da yavaş yavaş görücüye çıkmayı beklerken bu kıyafetlerde tek renk ve koyu renkler kullanılmaktadır. Özellikle mor, haki, bordo ve siyah gibi renkler etkili ve yoğun kullanılan renkler olmuştur.

Bir önceki yazımız olan Sefamerve Tesettür Etek Modelleri başlıklı makalemizde En Güzel Sefamerve Tesettür Etek Modelleri, Sefamerve Etek Modelleri ve Sefamerve Tesettür Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ