Tesettür Yarasa Kol Tunik Modelleri

  • 19 Mart 2019
  • 836 kez görüntülendi.

Tunik modelleri birçok genç tesettürlü bayanın tercih ettiği önemli kıyafetlerin başında gelmektedir. Bu durum piyasalarda yeni ve farklı tasarımlarda tunik modellerinin yer almasına olanak sağlamıştır. Bunlardan biri de son dönemlerde popülerliğini arttıran tesettür yarasa kol tunik modelleridir.

Özellik olarak kol kısımlarının yarasa kanadı gibi bir şekilde olmasından ötürü bu ismi almıştır. Bazen tuniklerin etek ucundan başlayıp kollara kadar uzan geniş bir kanat şeklinde tasarlanan bazen de bel kısmından başlayıp kollara kadar yarasa kanadı görünümlü bir tasarımı bulunmaktadır. Kimi zaman ise normal kol şeklinde olan tasarımlara ek olarak omuzlardan başlayıp ek bir parça oluşturularak tesettür yarasa kol tunik modelleri tasarlanmaktadır. Çoğu zaman genç tesettürlü bayanların tercihi olan bu kıyafet modelleri bazı tasarımlarıyla da orta yaş tesettürlü bayanların tercihi olmaktadır. Rahat bir tasarım olmasından dolayı sıkça tercih edilen kıyafetlerden biridir. Özel günler için tasarımları bulunan tesettür yarasa kol tunik modellerinin çoğu tasarımı gündelik kullanım içindir. Gerek ev içerisinde gerek arkadaş ortamında gerek dışarı çıkarken gerekse de misafirlikte tercih edebileceğiniz rahat kıyafetlerden biridir. Hem açık hem de koyun renklerde birçok tasarımı bulunan tesettür yarasa kol tunik modellerinde açık renklerde, pudra, açık mavi renklerde koyu renklerde ise haki, bordo, lacivert gibi renkler öne çıkmaktadır ve daha çok koyu renkler tercih edilmektedir. Pantolon ile kombin yapılan bu kıyafetlerde başörtüsü olarak daha çok şal modelleri tercih edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Ekose Etek başlıklı makalemizde E, En Güzel Tesettür Ekose Etek Modelleri ve En Şık Tesettür Ekose Etek Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ