Tüylü Abiye Elbise Modelleri

Tüylü Abiye Elbise Modelleri

modelleri her genç kızın hayallerini süsleyen kıyafetlerden bir tanesidir. Daha çok özel günler için tasarımı yapılan bir kıyafet çeşididir. Nişan, söz gibi hanımların en önemli günlerinde eşlik eden kıyafet tasarımları arasındadır. Şık ve zarif modeller olarak tasarlanmaktadır bu kıyafetler. Genelde tek renk olarak tasarlanan abiye elbise modelleri farklı detaylar eklenerek zenginleştirilmeye çalışılmıştır. Bazı detayların eklenmesiyle çok şık süslemeler ortaya çıkmıştır. Her detayın eklendiği model farklı olurken hepsinin de ayrı biz cazibesi söz konusudur. Bunlardan biri de tüy detaylarının eklenerek hazırlandığı tüylü modelleri olmuştur.

Tüylü Tesettür Modelleri

Tüyler kıyafetlere oldukça farklı ve özel bir hava katmaktadır. Farklı farklı kıyafetlerde gördüğümüz bu detaylar daha çok detayı fazla olmayan tasarımlarda kendine yer bulmuştur. Tüylü tesettür modelleride en çok tercih edilen kıyafetlerden biri olmuştur. modellerinde tüyler farklı noktalarda farklı yoğunlukta bulunabilmektedir. En çok karşılaşacağımız model boyun kısmında tüy bulunan tüylü modelleri olmuştur. Bunun yanında etek kısımlarında, göğüs kısımlarında ve bilek kısımlarında tüy bulunan modeller yoğun ilgi görmüştür. Tüyler farklı uzunlukta ve farklı yoğunlukta bulunabilmektedir. Genel olarak kıyafetle aynı renk olan bu detaylar narin bir yapıya da sahiptir.

Tüylü tesettür modellerinde tüy dışında çok fazla detay bulunmamaktadır. Sade olan bu modellerde en çok tül detaylar kullanılmaktadır. Tüyler ve tüller harika uyum sağlayan detaylardır. Bu yüzden tüylü modellerinde tül detayları da çok fazla kullanılmaktadır. Açık renginin de olduğu bu kıyafetlerde daha çok koyu ve canlı renkler tercih edilmektedir. Özellikle düğün sezonunun açıldığı bu dönemler kıyafet tercihinde bulunan hanımların en çok zaman harcadığı dönemlerdir. Bu seçenekler arasında tüylü tesettür modellerini de almanız yararınıza olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?