Üç Boyutlu Tesettür Gelinlik Modelleri

  • 25 Ağustos 2019
  • 288 kez görüntülendi.

Gün geçmesin ki yeni tarz kıyafetler hayatımızın her alanına girmiş olmasın. Bunlardan bir tanesi de üç boyutlu tesettür kıyafet modelleridir. Üç boyutlu kıyafet çeşitleri de kendi içerisinde farklı modellere ayrılırken bunlardan biri de üç boyutlu tesettür gelinlik modelleridir.

Tesettürlü bayanlar arasında oldukça yaygınlaşmış ve gittikçe popülerleşen bir kıyafet modeli olmuştur. Genç kızların evlilik hazırlıklarına başlarken en çok üzerinde durduğu konulardan olan gelinlik tercihleri, önemli bir zaman ve araştırma isteyen konuların başında gelmektedir. İşte bu araştırmalar neticesinde üç boyutlu tesettür gelinlik modelleri tercih edilen önemli tasarımlar arasındadır. Üç boyutlu tesettür gelinlik modellerinde genellikle desenler üç boyut şeklinde gelinliklere işlenmektedir. Bazen sadece göğüs kısımlarında olan üç boyut desenler bazen etek kısımlarında bazen ise gelinliğin tamamında yer almaktadır. Kimi zaman duvak kısımlarında da karşımıza çıkmaktadır bu detaylar. Gelinliğin tasarımına göre farklı yoğunlukta ve farklı boyutlarda üç boyut desenler kıyafetlerde yer almaktadır. Üç boyutlu tesettür gelinlik modellerinde üç boyut motifler gelinliğin daha çok ön kısımlarında yer almaktadır. Daha çok beyaz gelinlik modellerinde karşımıza çıkan üç boyutlu motiflerde beyaz renklerde hazırlanmakta ve bazen de inci ve taş detaylarıyla süslenmektedir. Üç boyut motiflerin. Çoğunluğu çiçek motiflerinden hazırlanırken bazen bir veya iki tane motifle de üç boyutlu tesettür gelinlik modelleri hazırlanmaktadır. Moda tasarımcılarının önemli parçalarından olan üç boyutlu tesettür gelinlik modelleri fiyatına göre diğer tasarımlara göre daha maliyetli olurken oldukça da fazla tercih edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Pelerinli Tesettür Abiye Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Pelerinli Abiye Elbise Modelleri, Pelerinli Modern Tesettür Abiye Elbise Modelleri ve Pelerinli Şık Tesettür Abiye Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ