Ekoseli Tesettür Tunik

Ekoseli Tesettür Tunik

modelleri, genç hanımlar için revaçta olan kıyafetler arasında hala ilk sırada yerini alıyor. Farklı tarzların tercih edilmesi tunik modellerinde de farklı çşitlerin bizleri karşılamasını sağlıyor. Birçok tesettürlü hanım dolabında çok farklı çeşitlerde barındırırken bunların çoğu da farklı zamanlarda ve farklı ortamlarda giyilebilecek modellerdir. Yani kısacası her tarza ve ortama göre tunik modeli bulunuyor. Kimileri spor modeller olurken kimileri de klasik modeller olmuştur. Tesettür modelleri de son dönemlerin revaçta olan ve tesettürlü hanımlar tarafından oldukça fazla beğenilen modelleri arasında yerini almıştır.

Düğmeli Ekose Tunik

modellerinde en önemli özellik, kare desenlerin olması. Geniş kare desenlerin olması bu tuniklerin olduğundan daha değişik ve göze daha hoş gelmesine imkan sağlamıştır. Zaten ismini de bu kare desenlerden alan bir kıyafet tasarımıdır. Özel tasarımları olsa da ekoseli tunik modelleri genel olarak gündelik yaşantıya uygun modellerdir. Tarz olarak ta spor kesime daha yatkın olan bu kıyafet çeşidi, genç hanımlar arasında çok fazla ilgi görmeye başlamıştır. Hem kışlık hem de yazlık modelleri bulunan ekoseli tunik modelleri, çoğunlukla düğmeli olarak tasarlanmış modellerdir. Bu özelliği sayesinde kimi zam bir dış giysisi olarak ta tercih edilebilmektedir.

Bu kıyafet modellerinde dikkat çeken detaylardan biri de kullanılan renk seçenekleridir. Bazen sadece iki renkle hazırlanan ekoseli modellerinde bazen üç bazen de dört renk kullanılabilmektedir. İçerisindeki kare desenler bazen küçükten büyüğe doğru bir ölçü şeklinde hazırlansa da bazen de üst üste karelerin gelmesiyle hazırlanır. Daha çok pantolonlarla kombini uygun olan bir kıyafet modelidir. Yaz aylarının da gelmesiyle beraber genç hanımlar dışarı çıkarken bu tasarımlara daha fazla ilgi gösterecek gibi. Zaten tarz olarak ta sokak modası dediğimiz dışarı çıkarken giyilebilecek kıyafetler arasında yer almaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?