Modamerve Tesettür İkili Takım

Modamerve Tesettür İkili Takım

giyim modellerinde yeni tarzlar ve yeni soluklar bizleri bekliyor. Bazı markalar daha çok günlük kıyafetlere yönelik tasarımlar hazırlarken bazı markaların özel tasarımlara ilgisi daha fazla olmuştur. Öyle ki ürettikleri her bir tasarım, özel bir kıyafet olma niteliğini kazanmayı başarmıştır. Modamerve giyim tasarımları da bu tarz üretilen kıyafetlerden biri olmayı başarmıştır. Tasarlanan her bir kıyafet modeli özel bir model olarak karşımıza çıkmayı başarmıştır. Bu markanın ürettiği her kıyafet çeşidinde başarı yakalanmışsa bile bazı modellerinin daha fazla popüler olduğunu görmekteyiz. İşte popüler olan bu kıyafetlerden bir tanesi de Modamerve ikili takım modelleri olmuştur.

Modamerve Özel Tasarım Takım Modelleri

Şık tasarımların bizleri beklediği Modamerve ikili takım modelleri tek parça şeklinde bir tasarım gibi karşımıza çıkmaktadır. Kıyafetlerin birbiriyle uyumu o kadar güzel olmuştur ki adeta bir bütün olarak değerlendiriliyor. Bu tasarımlar modern olduğu kadar şık ve zarif detayları barındıran kıyafetler olmayı başarmıştır. Tasarımlar sadece genç hanımlara değil orta yaş ve yetişkin hanımlara da uyumlu modellerdir. Kıyafetlerde dikkat edilen en önemli konu, kıyafetlerin adeta bir öncü tasarım olmasıdır. Yani neredeyse tasarlanan tüm Modamerve ikili takım modeli adeta vitrinleri süsleyecek modeller olarak hazırlanmıştır. Bu yüzden her kıyafetine ilgi oldukça büyük olmuştur.

Modamerve ikili takım modelleri kimi zaman taş veya diğer süslemelerin kullanılmasıyla hazırlanan modellerdir. Kimi zaman da sadeliğin ön plana çıktığı detaylara yer verilmiştir. Ancak kıyafetlerde kullanılan detaylar kıyafetin önüne hiç geçmemiş, kıyafetin asaletini geride bırakmamıştır. Daha çok tunik ve pantolonla hazırlanan iki parça şeklinde oluşturulmuştur. Pantolonlar bu tasarımlarda öne çıkmıştır.

Modamerve Takım Kombinleri

Modamerve ikili takım modellerinde dikkat çeken detaylardan biride kıyafetin bol olması ama sarkık olmamasıdır. Çoğunlukla özel davetlere uygun olarak üretilen bu ikili takım modelleri, gün boyu içerisinde rahat etmenize imkan sağlayan türden kıyafetlerdir. Asimetrik kesim detayların çok fazla yer aldığı modeller, tesettürlü hanımların en çok tercih ettiği modeller arasında yerini almıştır. Ayakkabı olarak Modamerve ikili takım modellerinde kombinde topuklu ayakkabılar kullanılmıştır. Bunun yanında başörtüsü olarak ta düz renk eşarp modelleri ya da şallar tercih edilmektedir. Çoğunlukla koyu renklerin ön planda tutulduğu bu ikili takım modellerinde açık renkler biraz daha ikinci planda kalmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?