En Güzel Tesettür Kınalık Modelleri

En Güzel Tesettür Kınalık Modelleri

Modern kınalık üzerinde duracağımız bu yazıda siz değerli bayan takipçilerimize yardımcı olmaya devam edeceğiniz. Sizlerinde bildiği gibi her evlenecek insanın düğününden bir gün önce kına gecesi yapılır. Malumunuz kına gecesinde bütün gözler gelin ve damatta olacaktır; ancak konumuz olduğu için bizim yazımız  kınalık modelleri üzerine olacaktır.
kınalık özellikle Osmanlı Devleti zamanından günümüze kadar devam eden bir gelenektir. Bu gelenek hala tüm yörelerimizde devam etmektedir. Özellikle anlamında bu ürünler daha bir ön plandadır. Bu kıyafetler yöreden yöreye farklılık göstermekle beraber her yörede ortak olarak kullanılan ürünlerde mevcuttur. Şalvarlı, kaftanlı, ceketli vb modelleri mevcuttur; ama şu an günümüzde daha çok modern ürünler mevcuttur. Bu kıyafetleri seçerken kendi durumunuzu ve geleneklerinizi ön planda tutmanız sizlerin yararına olacaktır.

Modern kınalık modellerinde uzun boylu bayanlara tavsiyelerimiz kabarık modeller kısa boylu bayanlara tavsiyemiz ise düz modeller olacaktır. Özellikle Osmanlı tarzını yansıtan üzerinde Osmanlı motiflerini barındıran şık kınalık modelleri bu sene moda haline gelmiştir. Daha çok kızıl tonları bu senenin modasıdır. Bunun yanında uzun kuyruklu kınalıklarda modayı takip eden bayanların tercihi olacaktır. Bu kıyafetleriniz tamamlamak iyi bir kombin oluşturmak için seçeceğiniz güzel bir şal veya kınalık eşarbı sizlere yardımcı olacaktır. İkisi arasında ki uyuma çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?