En Güzel Tesettür Gelinlik Modelleri

En Güzel Tesettür Gelinlik Modelleri

Bu yazımızda her genç bayanın ömründe en az bir sefer giymiş olduğu ve hayallerini süslediği gelinlikten bahsedeceğiz. Bir sitesi olduğumuz için sizlere tesettür gelinlik modellerinden bahsedeceğiz.
Geçmişten beri süregelen gelinlik geleneği modanın ilerlemesiyle birlikte her yeni yılda yeni ve şık modellerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Tesettür gelinlik modellerini diğer gelinlik türlerinden ayıran en önemli özellik başörtüsünün olması. Bunun yanında bazı gelinliklere göre dekoltesinin olmaması, transparan parçalarının olmaması da bazı gelinliklerden ayıran diğer bir özelliktir. Bu sezonun tesettür gelinlik modasında dantel işlemelerin yoğunluğu ciddi manada göze çarpıyor. Yoğun bir şekilde baştan ayağa dantel işlemesi olan gelinliklerin özellikle ayak kısımlarında ve boyun kısımlarında yoğunlaştığı görülüyor. Ayrıca duvak kısmında da dantel işlemesinin olması bu senenin modası arasında yerini almaktadır. kısımlarının düz ve kabarık modelleri mevcuttur, bedeninize boyunuza ve zevkinize göre düz veya kabarık modellerden birini tercih edebilirsiniz.

Modern ve şık tesettür gelinlik modellerinde arkadan sarkıttığınız duvağınız biraz uzun olması size tavsiyemizdi; ayrıca arkası uzun eteklerinde başörtünüzle güzel bir uyum oluşturacağından emin olabilirsiniz. Son zamanlarda farklı renklerin de piyasalarda sıkça yer bulmasına rağmen beyaz gelinlikler pöpülerliğini kaybetmemiş hatta giderek arttırmıştır.
Gelinliğin en önemli ve en güzel aksesuarı tabi ki gelin çiçğidir. Özellikle beyaz gelinliklerde hafif pembe ve tonlarını içinde barındıran gelin çiçekleri kombininizin en önemli ve en şık parçası olacaktır.

Şimdi hep beraber sizler için derleyip toparladığımız tesettür gelinlik modellerini incelemeye başlayalım

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?