Moda Twill Eşarp Modelleri

  • 30 Eylül 2017
  • 1.362 kez görüntülendi.

Değerli okurlarımız bugün yazımızda eşarp modellerinin önemli bir kısmını oluşturan tivil yada twill eşarp modellerinden bahsedeceğiz.
Twill ingilizce bir kelime olup kabartma dokuma kumaş anlamına gelmektedir. İpekten yapılan bir kumaş olan bu eşarp modelleri tesettür modasının özellikle genç bayan takipçileri tarafından tercih edilmektedir. Twill eşarp modellerinin kalınlığı markasına, ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Twill eşarp modelleri diğer modellere göre daha mat bir yapıya sahiptir ve daha hacimli bir görüntüye sahiptir. Bu özelliği sayesinde daha sportif bir görüntüye sahip olan bu eşarp modelleri gençler arasında önemli bir tercih sebebi olmuştur. Yumuşak yapısı, takıp düzeltmesinin kolay olması, şekil vermede sıkıntı çıkarmaması, ütü yapılmaya pek ihtiyaç duyulmaması, başta kayma yapmaması gibi nedenler twill eşarp modellerinin genç bayanlar ve çalışan kadınlar için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Tabi ki bu özelliklerinin yanında giyeceğiniz kıyafetle uyumlu olmasına dikkat etmeniz lazım.

Fiyat olarak farklılık gösteren twill eşarp modelleri her bütçeden insanın rahatlıkla alabileceği fiyatlara sahiptir. Elbetteki kalitesine göre fiyatlarıda artış gösterecektir. Ama uygun fiyata da şık ve güzel modellere sahip olabilir ve kıyafetinizle güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Şimdi hep beraber sizler için oluşturduğumuz twill eşarp modellerini incelemeye başlayalım.

Bir önceki yazımız olan Modern Ferace Modelleri başlıklı makalemizde 2018 En Güzel Ferace Modelleri, En Güzel Ferace Modelleri ve En Şık Ferace Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:eşarp modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ