Moda Twill Eşarp Modelleri

Moda Twill Eşarp Modelleri

Değerli okurlarımız bugün yazımızda modellerinin önemli bir kısmını oluşturan tivil yada twill modellerinden bahsedeceğiz.
Twill ingilizce bir kelime olup kabartma dokuma kumaş anlamına gelmektedir. İpekten yapılan bir kumaş olan bu modelleri modasının özellikle genç bayan takipçileri tarafından tercih edilmektedir. Twill modellerinin kalınlığı markasına, ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Twill diğer modellere göre daha mat bir yapıya sahiptir ve daha hacimli bir görüntüye sahiptir. Bu özelliği sayesinde daha sportif bir görüntüye sahip olan bu gençler arasında önemli bir tercih sebebi olmuştur. Yumuşak yapısı, takıp düzeltmesinin kolay olması, şekil vermede sıkıntı çıkarmaması, ütü yapılmaya pek ihtiyaç duyulmaması, başta kayma yapmaması gibi nedenler twill modellerinin genç bayanlar ve çalışan kadınlar için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Tabi ki bu özelliklerinin yanında giyeceğiniz kıyafetle uyumlu olmasına dikkat etmeniz lazım.

Fiyat olarak farklılık gösteren twill her bütçeden insanın rahatlıkla alabileceği fiyatlara sahiptir. Elbetteki kalitesine göre fiyatlarıda artış gösterecektir. Ama uygun fiyata da şık ve güzel modellere sahip olabilir ve kıyafetinizle güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Şimdi hep beraber sizler için oluşturduğumuz twill modellerini incelemeye başlayalım.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?