En Güzel Tesettür Mayo Modelleri

En Güzel Tesettür Mayo Modelleri

mayo bir diğer ismiyle haşema mayo, diğer bir ismi ise burkini. Bu mayo modelleri özellikle tatil yapmak için heveslenen bayanların imdadına yetişiyor. Son zamanlarda epey rağbet gören mayolar tatilciler için büyük bir kolaylık

mayo Müslüman kadınların İslami usullere göre denize girmelerini sağlamak amacıyla ortaya çıkmış bir kıyafettir. Burka ve bikini karışımı bir ürün olarak piyasaya çıkmıştır. Vücudun büyük bir kısmı açıkta bırakan kıyafetler yerine vücudun tamamını veya büyük bir bölümünü kapatan kıyafetler olarak tasarlanmıştır. Havuz ve deniz için genellikle farklı modeller tercih edilmektedir. Kumaş olarakta genellikle karşımıza çıkan dokuma ve likralı türlerdir. mayo modellerinin en modern örneklerinden biri olmuştur. Havuz için tercih edilen burkini modelleri genellikle taytlı, şortlu, elbiseli şekilde karşımıza çıkıyor.

Deniz için tercih edilen mayo modelleri ise genellikle tam tesettürlü modeller olarak karşımıza çıkar. Denizlerin erkek bayan karışık olması bayanları bu tercihe yönlendirmiştir. Tesettürlü bayanlar eskiden denize veya havuza girmekte zorlanırken mayolar sayesinde rahatlıkla tatillerini yapmaktadırlar. mayolara ayrıca modern bir görünüme sahip ve rahat bir kıyafet olması açısından da bayanların ilgi odağı haline gelmiştir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?