Göz Alıcı Dantelli Elbise Modelleri

Göz Alıcı Dantelli Elbise Modelleri

Kıyafetlere en çok yakışan detaylar ince dokunuşlardır. Birçok farklı detayla birçok kıyafet tasarımı tesettürlü hanımların arasında tercih edilmektedir. İnce işçiliğin olduğu kıyafetler hem popüler olmuş hem de kullanışlı tasarımlar olmuştur. Bu detayların başında da danteller gelmektedir. Kıyafetlere en çok yakışan ve en çok kullanılan tasarımların başında gelmektedir danteller. Zarif bir görüntüsünün olması hem tasarımları şık göstermekte hem de modern tasarımların öncü olmasında etkili olmuştur. En çok kullanıldığı kıyafetler ise elbise modelleridir. Sade tasarımları olduğundan farklı göstermekte ve adeta özel tasarımlar yapmaktadır. Göz alıcı dantelli modelleri de her yaşın ve her tarzın ilgisini çeken modelledir.

Dantelli Elbise Modelleri

Danteller ilk önceleri elle yapılan tasarımlar olurken daha sonra artan ilgi ve nüfusun artmasıyla makine üretimine geçilmiştir. Dantelli elbise modellerinde hala el işiyle hazırlanan modeller olsa da genel olarak makinalar kullanılmaktadır. El işçiliğiyle daha maliyetli olsa da daha şık ve daha zarif tasarımlardır. Genel olarak elbise modelleriyle aynı renk danteller kullanılmaktadır. Bazen geniş ve bir astar şeklinde danteller kıyafeti boydan boya çerçeveletmektedir. Bazen de kıyafetin belli noktasında bir şerit şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Dantelli tesettür elbise modellerinde danteller birkaç farklı şekilde gözlemlenmektedir. En çok kullanılan dantel motifleri yuvarlak motiflerdir.

Dantelli daha çok özel davetlere uygun modellerdir. Özellikle kıyafetin tamamında kullanılan tasarımlar özel tasarımlar arasında yer almıştır. ve kısımlarında daha çok kendini gösteren dantel motifleri tek renk kıyafetlerde daha çok kullanılmıştır. Hem koyu hem de açık renk modelleri bulunan tasarımlar arasındadır. Daha çok kırmızı, siyah, bordo, krem, beyaz ve pudra rengi kıyafetler tercih edilmektedir. Genç hanımlarla beraber orta yaş ve yetişkinlerinde kullandığı bir kıyafet çşididir. Spor tasarımlardan uzak olan bu kıyafetler klasik tesettür elbise modellerine en güzel örnekler arasında yer almaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?